Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Sarev Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı Modelleri ve Fiyatları

Tek kişilik yatak örtüsü takımları, yorganlarınızın uzun süre temiz kalmasını sağlayan en iyi yardımcı ürünlerdir. Yatak örtüsü takımları pamuk, polyester ve akrilik gibi kumaşlarla dokunur. Yorgan ve yastığınızın boyutuyla uyumlu olarak tasarlanan modeller yatağınızın şıklığını tamamlar. Pamuk ve akrilik karışımlı örtüler yumuşak dokusuyla sıcak bir görünüm yaratır. Pamuk ve polyester karışımlı örtüler de ısıyı dengeleyerek serin bir ortam sağlar. Son derece kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünleri farklı renk ve desen ayrıcalıklarıyla Sarev’de bulabilir, kendiniz için uygun olan modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Ölçüleri

Tek kişilik yatak örtüleri, farklı ölçülerdeki tek kişilik yataklara uygun olarak üretilir. Tek kişilik yatak örtüsünde 160x240 ve 170x230 cm’lik yastık kılıfında da 50x70 cm’lik ürünler tercih edilir. Bu ürünler yatağınızın boyutlarına uygun olarak üretilir ve hafif bir kullanım sunar. Yatak kenarlarından taşmayan bir genişliğe sahip olması estetik açıdan mükemmel bir görünüm sağlar.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Nasıl Yıkanır ve Temizlenir?

Tek kişilik yatak örtüsünü yıkamak ve temizlemek genellikle kolay ve basittir. Ancak izlenmesi gereken bazı adımlar vardır. Bu adımlardan birincisi, örtünün üzerindeki bakım etiketini okumaktır. Etiketi kontrol ederek tek kişilik yatak örtüsünün uygun sıcaklığı, kullanılacak deterjan türünü ve kurutma yöntemini öğrenebilirsiniz. Uygun sıcaklıkta yıkanan örtünün yapısı ve formu değişikliğe uğramaz. İlk günkü kalitesiyle kullanabilmenize olanak sağlar. Kullanılan deterjanın kumaşa zarar vermeyecek içerikte olması örtünün renk ve deseninin uzun süre canlı kalmasını sağlar. İzlenmesi gereken diğer bir adım da örtünüzde görünür bir leke olması halinde leke çıkarıcı ya da kabartma tozu ve su karışımı kullanarak bir ön işlem uygulamanızdır. Bu doğal yöntem sayesinde lekelerin kumaştan çabucak sökülmesini sağlayabilirsiniz. Bir diğer izlenecek adım ise tek kişilik yatak örtüsünü hassas ayarda yıkamaktır. Yatak örtüsünü sıktırma yapmadan yıkamak kumaşın yıpranmasını engelleyerek dokusunun korunmasını sağlar. Birkaç basit adımla yatak örtünüzü kolayca yıkayabilir, uzun süre temiz ve yeni görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Seti ve Takımı

Tek kişilik yatak örtüsü seti ve takımı genel olarak bir yatak örtüsü ve bir yastık kılıfı içerir. Yatak örtüsü takımları, farklı zevk ve tercihlere uyacak şekilde geniş bir stil ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Tek kişilik yatak örtüsü seti, yatak odanıza dekoratif bir dokunuş katmanın yanı sıra yatak takımlarınızı toz, kir ve yıpranmaya karşı da korur. Uyku ortamınızın daima temiz kalmasını sağlayan tek kişilik yatak örtüleriyle steril bir ortam yaratabilirsiniz. Hafif ve kolay temizlenen yapısıyla pratik bir kullanım sunar. Her yere taşınabilen boyutu ve hafifliği sayesinde ev ortamı dışındaki alanlarda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yüksek kaliteli kumaştan üretilen yatak örtüleri yorganlarınızın üzerinden kaymaz ve ağırlık hissettirmez. Rahat bir uyku ortamı için gereken tüm ayrıcalıkları bir arada sunar. Tek kişilik yatak örtüsü seti seçerken, tek kişilik yatağınıza ve mevcut dekorunuza uymasını sağlamak için malzeme, tasarım ve boyutu göz önünde bulundurmak önemlidir.

Sarev Tek Kişilik Yatak Örtüsü Desen ve Renkleri

Sarev tek kişilik yatak örtüsü birçok farklı renk ve desen ayrıcalığı sunarak odanızın mükemmel görünmesini sağlar. Pembe renk tonlarının hakim olduğu geleneksel motiflerle bezenen yatak örtüsü aydınlık ve ferah bir görünüm yaratırken bej tonlarda leopar desenli yatak örtüsü ise sıcak bir hava yaratır. Kırmızı rengin cazibesini yansıtan yatak örtüsü de şık ve zarif tasarımıyla odanızın havasını değiştirir. Modern desenler ve canlı renk tonlarıyla bulunduğu ortamı güzelleştiren yatak örtülerinden kişisel zevkinize hitap eden ürünlerden birine sahip olabilirsiniz.

Sarev Tek Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatları

Tek kişilik yatak örtüleri ince ipliklerle dokunan yüksek kaliteli kumaşlardan üretilir. İpeksi bir dokunuş hissi yaratan bu ürünleri özel günlerinizde ya da gündelik yaşamınızda keyifle kullanabilirsiniz. Rahat ve kullanışlı yapısı sayesinde odanızdaki diğer ürünlerle mükemmel bir uyum yakalar. Her mevsim kullanabileceğiniz dokuya sahip modellerle sarev yastık ve yorganlarınızı ortamda oluşan toz ve kire karşı koruyarak temiz ve ferah bir uyku ortamı hazırlayabilirsiniz. Tarzınızı yansıtabileceğiniz ayrıcalıklı modellerden birini seçerek kişisel zevkinizi vurgulayabilirsiniz. Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için sarar.com’u takip etmeyi ve e-bültene kayıt olmayı unutmayın.