Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sarev Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Modelleri

Yatak odası, evin en kişisel ve özel alanlarından biridir. Bu özel mekanı tasarlarken hem rahatlığın hem de estetiğin bir araya geldiği bir atmosfer yaratmak önemlidir. Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımı koleksiyonu ile yatak odalarınızda hayalini kurduğunuz dönüşümü yapabilirsiniz. Koleksiyonda yer alan modeller, yatak örtüsü ve nevresim takımı olmak üzere iki takımın bir araya gelmesinden oluşur. Sarev koleksiyonu, farklı renk seçenekleri ve desenlerle zenginleştirilmiştir.

Sarev Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı ile Dekorasyon Fikirleri

Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımı ile yatak odanızın tarzını yenilemek için aşağıdaki dekorasyon önerilerimizi inceleyebilirsiniz:

Doğal ve Rahatlatıcı Bir Atmosfer Oluşturun

Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımlarını doğal ve yumuşak tonlarda tercih ederek sakin ve huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Pamuklu içerikleri sayesinde konforlu bir uyku deneyimi sizleri bekliyor.

Farklı Desenlerle Hareket Kazandırın

Yatak odanıza hakim olan desenlerden farklı olarak, Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımlarında değişik desenler tercih ederek odanızda özgün bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Kontrast Renklerle Modern Bir Tarz Yaratın

Eğer odanızda modern ve şık bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımlarını kontrast renklerle kullanabilirsiniz. Örneğin; mor-gri kombinasyonu son derece şık ve etkileyici bir görünüm sağlar. Gri yatak örtüsü ve nevresim takımlarıyla mor duvarlar ve dekorasyon objeleri kullanarak minimal bir tarz yaratabilirsiniz.

Sarev Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Ölçüleri

Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımları yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Sarev yatak örtüsü takımı; 260x250cm ölçülerinde yatak örtüsü, 50x70cm ölçülerinde yastık kılıfı ve 40x40cm ölçülerinde dekoratif yastıktan oluşur. Nevresim takımında ise 200x220cm ölçülerinde nevresim, 240x260cm ölçülerinde çarşaf ve 50x70cm ölçülerinde yastık kılıfı bulunur.

Sarev Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Fiyatları

Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımı koleksiyonu, rahat bir uykunun yanı sıra yatak odalarınızın atmosferini şekillendirmeye yardımcı olan çeşitli modelleri içermektedir. Farklı tarz ve tercihlere uygun olarak tasarlanan Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımı modelleri, kendi yatak odası stilinizi yaratmanıza olanak tanır. Beğendiğiniz takımları Sarev mağazalarında ve sarar.com’dan satın alabilirsiniz.

Yatak Örtüsü ve Nevresim Takım Temizliği Nasıl Yapılır?

Yatak örtüsü ve nevresim takımı temizliğinde uzun ömürlü olmaları için aşağıdaki detaylara dikkat etmeniz önemlidir;

Düzenli Aralıklarla Yıkayın

Hijyen için özellikle nevresim takımı düzenli olarak yıkanmalıdır. Haftada en az bir veya iki kez yıkayabilirsiniz. Yatak örtüsünü ise kullanıma bağlı olarak ayda bir veya iki defa yıkamanız gerekebilir. Yıkama işlemini yapmadan önce yıkama talimatlarına bakabilirsiniz.

Uygun Deterjan Kullanın

Yatak örtüsü ve nevresim takımınızı yıkarken renkleri korumak ve hijyen sağlamak için suda kolay çözünen bir deterjan tercih etmelisiniz. Ayrıca sıklıkla nevresim takımınızı değiştirerek ömrünü uzatabilirsiniz.
Kendi zevkiniz ve tarzınız doğrultusunda yatak odanızı Sarev yatak örtüsü ve nevresim takımlarıyla dekore etmek ve benzersiz bir atmosfer yaratmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Size özel hazırladığımız kampanyalardan ve koleksiyonlardan haberdar olmak için e-bültenimize abone olabilirsiniz.