Siyah Papyon

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sarar Siyah Papyon Modelleri ve Fiyatları

Papyon, tarihte ilk olarak askerler tarafından gömlek yakalarını bir araya getirmek için kullanılmıştır. Ancak zamanla resmi davetlerin, düğünlerin ve kokteyllerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Tarihsel olarak 17. yüzyıla kadar uzanan bir geçmişi vardır fakat gerçek popülerliğini 20. yüzyılın görkemli ve eğlenceli etkinliklerinde kazanmıştır. Papyon, minimalist bir aksesuar olmasına rağmen her zaman büyük bir etki yaratır. Ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın, her zaman göz alıcı ve sıradışıdır. Oldukça maskülen ve centilmen bir karaktere sahip olan bu aksesuar, her dönem eğlenceli bir tercihtir. Papyonun en özel özelliklerinden biri, kraliyet ailesi üyelerinden jazz müzisyenlerine kadar herkesin bu aksesuarı kullanabilmesidir ve her zaman kişiye özgü bir tarz yaratma olasılığını sunar. Sarar papyon koleksiyonunda birbirinden şık siyah papyon modelleri sizleri bekliyor.

Sarar Siyah Papyon Çeşitleri

Sarar, Türkiye'nin öncü giyim markalarından biri olarak, ofis şıklığından akşam yemeği davetlerine kadar geniş bir yelpazede erkek giyiminde uzmanlaşmıştır. Takım elbise ve smokin başta olmak üzere kravat ve papyon gibi aksesuarlar konusundaki uzmanlıkları, uzun yıllar boyunca devam etmektedir. Sarar'ın erkek şıklığının her ayrıntısına hakim olduğu bilinirken, aksesuar tasarımları da ayrıca ilgi çekicidir. Sarar papyon kategorisinde sunulan ürünler oldukça çeşitlidir.
Örneğin, siyah taşlı ve simli siyah papyon modelleri, süslü ve eğlenceli bir stil yaratmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bu papyonlar, klasik ve sıkı siyah takım elbiselerle mükemmel bir uyum sağlar. Bu göz alıcı papyonlarla birlikte, gömlek tercihinizi daha soft ve pastel tonlardan yana yaparak, zarif bir denge elde edebilirsiniz.
Dikkat çekici bir başka model ise beyaz şeridin uca yerleştirildiği siyah ve beyaz papyon modelidir. Bu papyon, daha sportif bir görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Aynı zamanda vintage giyim tarzına sahip olmak isteyenler için nostaljik bir hava sunar.

Sarar papyon kategorisinde sade siyah papyon modellerinde farklı fiyonk stilleri bulunmaktadır. İnce bir fiyonk olan 14 numara keskin ve köşeli formuyla daha maskülen bir tarza sahiptir. Üstelik ince yapısıyla fazlasıyla zarif bir dokunuş ekler. Klasik fiyonk stilini tercih edenler ise daha dolgun ve gösterişli bir stil yaratmak isteyebilirler. Kalın ve oval formdaki bu papyonlar, dikkat çekmeyi sevenler için özel olarak tasarlanmıştır.
Sarar siyah papyon koleksiyonu, farklı tarzlara ve zevklere hitap eden birçok seçenek sunar. Erkekler, farklı kıyafet kombinasyonları ve farklı durumlar için ideal olan papyonları seçerek şıklık ve zarafetlerini ön plana çıkarabilirler. Sarar'ın uzmanlığı ve tasarım kalitesi, şıklığınız tamamlamanıza yardımcı olur.

Sarar Desenli Siyah Papyon Modelleri

Sarar desenli siyah papyon modelleri pul, sim ve taşlarla oluşturulan desenlerle tamamen siyah bir görünüme sahiptir. Küçük ve şık papyonlar renk ve çizimler içermez, ancak üzerlerinde kullanılan süslerin ışığı yansıtma özelliği yeni bir çekicilik oluşturur. Parlak şekilde hazırlanmış olan desenli siyah papyonlar, ışığa bağlı olarak yeni desenler elde edebilir.
Kategorinin ilgi çekici bir deseni de beyaz şeritlerdir. Hem fiyonkun dış hatlarına hem de bağ bölgesine yerleştirilen beyaz şeritler, papyonun keskin bir form kazanmasına yardımcı olur. Siyah takım ve beyaz gömlek kombinlerinde mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak olan şeritli papyonlarınıza isterseniz beyaz, isterseniz siyah bir mendil kullanabilirsiniz.

Sarar Siyah Papyon Kuşak Mendil Set

Takım elbise giymeyi seviyorsanız, sadece ceket ve pantolonlarınızla yetinemezsiniz. Aksesuarların da takım olmasını ister ve minik detaylarla şıklığınızı tamamlamak isterseniz. O halde Sarar siyah papyon, kuşak ve mendil setleri tam size göre. Bel, cep ve boyun bölgelerinizde uyum yaratan üç aksesuar, takım elbisenize ve gömleğinize kusursuzca eşlik edecektir.

Sarar Siyah Papyon Fiyatları

Siyah papyon fiyatları konusunda aradığınız kalite ve şıklığı bir arada bulmak istiyorsanız, sarar.com’u ziyaret edebilirsiniz. Siyah papyonlar arasında farklı tasarımları uygun seçenekleri ile bulabilirsiniz. Hem özel günlerde hem de günlük şıklığınızı tamamlamak için ideal bir seçenek olan siyah papyonları, Sarar güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz.