Papyon Kuşak Mendil Set

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Papyon Kuşak Mendil Setleri ve Fiyatları

Özel günler için tercih edilen ürünlerin hepsinin bir anlamı olması bütün detayları ile düşünülüp karar vermenizde etkili olur. Eğer bu özel günün bizim için bir anısı varsa kıyafetimizin özel olmasının yanı sıra rahatlığı ve şıklığı konusunda da en iyisi olmasını isteriz. Sarar kumaş kalitesi ve tasarım öznelliği ile bedeniniz için en ideal ve rahat ürünler bulunmaktadır. Dikiş kalitesi ve iplik dokumasıyla uzun ömürlü papyon kuşak  mendil setleri uygun fiyatlarla yakalayacağınız şıklığın adresindesiniz. Değişen moda akımlarını özgün haliyle temsil eden Sarar ‘ın koleksiyonları size lüksü en güzel halinde sunuyor. Zarif, klas ve iddialı görünümü eş zamanlı yakalamak Sarar ‘la çok kolay. Papyon kuşak ve mendil setlerini kombinleyeceğiniz damatlık, ceket, gömlek, pantolon bölümlerine mutlaka göz atın.

Papyon Kuşak Mendil Setleri ile Gömlek Tercihleri

En çok damatlık modellerinden kullanımı tercih edilen papyon kuşak mendil setleri artık her takım elbisenin aksesuarı olabilecek kadar özgür kullanımla sunuluyor. Kuşak kullanımı daha fit bir vücut sergilemenizi sağlarken gömlek tercihinde bazı detaylara özen göstermenizi gerektirecektir. Papyon ve kuşak setleriyle şıklığınızı asaletle sergilerken hareket özgürlüğünüzün kısıtlanmaması için gömlek boyunun kısa olmaması önem taşır. Bedeninize uygun ve doğru gömleğin seçilmiş olması kuşağın yanlarından bolluk yapmaması ve potluk yaratmaması için önemlidir. Papyonun kendini göstermesi ve boyun kısmında orantılı bir görsel için yaka kısmının standart ölçülerden daha geniş veya büyük olmaması gerekir. Yanlış gömlek ve pantolon seçimi şıklık yerine rüküş ve özensiz bir görüntüye neden olabilir. Gömlek kuşakla bir bütün olarak gözüktüğü ve ayrılmaz parçalar olduğu için dikkat gerektiriyor. Ancak gömlek kadar önemli diğer parçalar pantolon ve ceket seçimidir. Kuşak belinizi sardığı için fitlik katar ve bu nedenle pantolon modelinin de geniş ve düz kesim yerine daha dar ve slim tercih edilmelidir. Ceket seçiminde ise kuyruklu veya smokin tercihi daha zarif ve vurgulayıcı bir şıklık verir. Farklı kombinlerle ve şekillerle kullanabileceğiniz mendilller ile uyumu yakalayabilirsiniz.

Papyon Kuşak Mendil Setleri ile Şıklığınız Konuşulsun

Papyon kuşak mendil setleri parlak kumaş yapısı ve dikiş kalitesiyle takımların, smokin modellerinin bütünlüğünü sağlamanız için özenle tasarlanmıştır. Kirli beyaz papyon kuşak mendil setlerini koyu renklerle tamamladığınızda ironik bir tarzı sıra dışı yansıtmış olursunuz. Aynı zamanda farklı renk kombinleri her bir parçanın kendini göstermesine fırsat verir. Klasik çizgilerin dışında bir görsel için Sarar ‘ın farklı renkleri ustalıkla kullandığı gömlek ve pantolonlar en ideal seçimler olacaktır. Ironik renkleri bir araya getirerek vurguladığınız papyon kuşak setleri bütün dikkatleri size toplayacaktır. Papyon kuşak ve mendil setleriyle zahmetsiz uyumlu şıklığı sağlayın. Uyumlu çizginiz her detayda titizlik ve gösterişle yansısın. Farklı renkli setler seçim zenginliği ile her tarz ve takımlarla kombinlenebilir. Papyonların farklı büyüklükte seçenekleri ile boyun uzunluğuna veya kalınlığına göre tercih imkânı sunar. Kimliği olan aksesuar ve parçalarla karakteristik bir duruş kazanmanın tam zamanı. Size her detayı ile özel hissettiren Sarar ‘ı seçerek şıklığınızı tamamlayın.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar papyon kuşak setleri için tıklayınız.