sadsad x
asdasd

Kozmetik Ürünleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kozmetik Ürünleri – SAREV

Evlerimizi dekore ederken genellikle en ince ayrıntıya kadar düşünüyoruz fakat evimizin nasıl kokacağını gözden kaçırabiliyoruz. Sarev kozmetik ürünleri bu konuda size çözüm sağlıyor. Kokuların hayatımızda çok büyük bir önemi vardır. Koku duyumuz hafıza ile bağlantılı olan en güçlü duyumuzdur. Yani evinize bir misafir geldiğinde eğer eviniz hoş bir kokuya sahipse o misafirin aklında genellikle pozitif izlenimler kalır. Sadece misafirin aklında iyi izlenimler kalmasını sağlamak için değil kokuları kendimiz için de doğru şekilde kullanmalıyız. İçinde yaşadığımız mekanların kokuları ve maruz kaldığımız kokular bizi pozitif veya negatif olarak etkilemektedir.

İnsanlığın koku ile ilgili ilişkisi çok eski çağlardan beri bilinmektedir. Aromaterapi denilen koku bilimi M.Ö. 5000’li yıllara kadar dayanmaktadır. O zamanlarda insanlar bitkilerden veya köklerden elde edilen esansları fiziksel ve ruhsal hastalıkların tedavisinde kullanıyorlardı. Aromaterapide kullanılan bu saf esans yağlar aslında bugün var olan tüm parfüm ve kokuların en saf temelini oluşturmaktadır. Kokunun tüm bu geçmişine ve insan sağlığında ne kadar faydalı olduğuna baktığımızda büyük bir vakit geçirdiğimiz evimizin kokusunun da ne denli önemli olduğunu anlarız. İşte bu sebeple oda kokuları ve araç kokuları son derece önemlidir. Sarev kozmetik ürünleri bu noktada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Oda Kokuları

Her koku her odada kullanılabilir gibi görünse de bazı özel kokuların bazı ev bölümlerinde iyi çalıştığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış durumdadır. Örneğin yatak odası için sakinleştirici bir etkiye sahip olan lavanta ve banyoda eğlenceli bir koku olan narenciye kokularının kullanılması tavsiye edilmiştir. Bilimsel çalışmalar her ne kadar doğru olsa da koku olayı temelde zevkle ilgilidir. Gelin evin hangi bölümleri için hangi kokuları kullanabileceğinize birlikte bakalım.

Bir kişinin evinize ilk girdiği andaki burnuna giden koku evinizin imza kokusudur. Bu sebeple giriş bölümünde ağır kokulardan kaçınmalısınız. Evinizin belki de en çok vakit geçirdiğiniz yeri olan oturma odası için lavanta, vanilya ve sedir ağacı gibi havayı yumuşak ve huzurlu bir hale getiren kokular deneyebilirsiniz. Gece uyumak için kullandığınız yatak odasında ise uyumanıza yardımcı olacak dinlendirici ve sakinleştirici etkiye sahip kokuları tercih etmelisiniz. Örneğin papatya, lavanta ve sandal ağacı kokuları uykunuzun kalitesini artırarak kesintisiz ve sakin bir uyku uyumanıza yardımcı olacaktır. Banyolarda ise fresh bir hava sağlayan narenciye kokuları vazgeçilmez kokular arasında yerini almaktadır.

Pek çok farklı türdeki kokuları zevkinize göre evinizin değişik bölümlerinde kullanabilir ve evinizin koku imzasını oluşturabilirsiniz. Bu hem sizin mental ve fiziksel sağlığınıza yardımcı olacak hem de evinize gelen misafirlerin aklında hoş bir izlenim kalmasına imkan tanıyacaktır. Siz de Sarev’in kozmetik ürünlerinden biri olan ve sizin için özenle hazırladığı birbirinden güzel oda kokularını deneyebilirsiniz.

Araç Kokuları

Güzel kokması gereken tek yer evlerimiz değildir. Evlerimiz kadar vakit geçirdiğimiz ve neredeyse her gün kullandığımız araçlarımızın da güzel kokması oldukça önemlidir. Öyle ki bazen yeri gelir aracımızla uzun yolculuklara çıkarız ve saatlerimizi aracımızda geçiririz. Araç kokusu seçerken ilk olarak sağlığımızı tehlikeye atmayacak kokuları tercih etmeliyiz. Araba gibi kısıtlı ve dar mekanlarda doğrudan soluyacağımız için sağlıklı ve hafif kokular tercih etmeliyiz. Bir diğer önemli nokta ise araçta canlılığınızı ve enerjinizi kaybetmemektir. Bazen sabah erken saatlerde hala yarı uykuluyken araçlarımıza bineriz. Bu sebeple araç kokusunun ferahlatıcı ve ayıltıcı etkilere sahip olması gerekir. Sakinleştirici ve yatıştırıcı kokular ne yazık ki araçlar için pek uygun değildir. Siz de aracınız için en güzel kokuları Sarev’de bulabilirsiniz. Sarev kozmetik ürünleri koleksiyonunda hem eviniz için hem de aracınız için birbirinden hoş kokular sizi bekliyor.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev kozmetik ürünleri modelleri için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.