sadsad x
asdasd

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

Sarar, Sarev Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı renk, desen ve tasarıma sahip olan çift kişilik nevresim takımları, her zevke karşılık verir. Tek, soft ve pastel renk seçeneklerinin dışında cıvıl cıvıl, desenli ve çizgili modellere rastlamak da mümkündür. Üstelik %100 kumaştan elde edilmeleri, uyku konforunu artırma konusunda iddialıdır. Çünkü kumaşı gereği terletme, yapışma ve nefes almama gibi özellikler söz konusu olmuyor. Bu durum ise özellikle alerjik rahatsızlığı, astım hastalığı veya hassas cildi olan insanların kullanımı için oldukça idealdir. Hem işlevsel kullanım hem de estetik görünüm için siz de Sarev çift kişilik nevresim takımlarından satın alabilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Çift kişilik nevresim takımı modelleri çeyiz, misafir takımı, günlük kullanım gibi farklı amaçlar doğrultusunda tasarlanır. Bununla birlikte saf, sakinleştirici ve huzurlu renkler, hoş, göz alıcı modern tasarımlarla birleştirilerek üretilir. Ürünlerin farklılaşmasına neden olan bir unsur da ölçüleridir. Bazı nevresim takımları standart ölçülere sahip olsa da kimisi özel ölçü ve ebatta tasarlanır. 2 yastık kılıfı, çarşaf, nevresim gibi parçalardan oluşan ürünlerin ölçüleri birbirinden farklıdır.
Nevresim takımı ölçüleri arasında yastık kılıfları 50x70 cm, kırlent kılıfı 40x40 cm, nevresim 200x220 cm ve düz çarşaf 260x280 cm bulunur.Standart bir nevresim takımının ölçüsü, söz konusu rakamları içerir. Standart yatak ürünü ölçülerinin yanı sıra, nevresim
ve çarşaf ölçüsü farklı ölçüde olan nevresim takımı çeşitleri de vardır. Bu ürünlerden satın almadan önce yatağın, yastıkların ve yorganın ölçüsünü bilmek yol gösterici olacaktır.

Pamuklu Çift Kişilik Nevresim Takımı Modelleri

Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan çift kişilik nevresim takımı, hem kaliteli hem de sağlıklı kumaşlardan elde edilir. İnsan vücuduyla doğrudan temasa geçen nevresim takımlarının, %100 pamuklu ve konforlu kumaştan olması, son derece kritiktir. O nedenle Sarev pamuklu çift kişilik nevresim takımlarını kullanıcıların beğenisine sunar. %100 pamuk kumaş terletmeyen, nefes alan ve yapışmayan nitelik gösterdiği için konforlu bir kullanım sunar. Söz konusu özellikleri ile bireylerin kesintisiz uyku uyumalarına yardımcı olur.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Nasıl Temizlenir?

Çift kişilik nevresim takımlarının temizliği kumaşının türüne ve hassasiyetine bağlı olarak değişir. Hassas kumaşlardan elde edilen ürünler elde yıkanabileceği gibi, çamaşır makinesi düşük ayara getirilerek de yıkanabilir. Ağartıcı temizlik ürünleri başta olmak üzere renk solduran malzemelerin kullanılmaması tavsiye edilir. Ürünlerin etiketleri üzerinde yazan yıkama talimatları dikkate alınarak da temizleme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu sayede çift kişilik nevresim takımları ilk günkü görünümüne dönüşerek uzun ömürlü kullanım sunar.

Sarev Çift Kişilik Nevresim Takımı Desenleri ve Renkleri

Çift kişilik nevresim takımı modelleri geniş renk ve desen skalası ile her beğeniyi hitap eder. Beyaz, pembe, bej, pudra, koyu bej, kırmızı, bordo, gri gibi pek çok renk seçeneğinden meydana gelir. Bu muhteşem renklere desen, çiçek, çizgi, gibi birçok desende de rastlanır. Birbirinden hoş renklerin bir arada kullanıldığı çift kişilik nevresim takımları, her odanın dizaynını bir adım öteye taşır. Nevresim takımı çift kişilik seçenekler arasında bulunan renkli ve desenli tasarımlar hem klasik hem de modern yatak odalarına uyum sağlar. Böylece her kullanıcın beklentisini ve zevkini karşılamayı başarır.

Sarev Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Kalite, tasarım, renk ve özellik çift kişilik nevresim takımı fiyatları konusunda doğrudan etkili olur. Her biri farklı özellikleri içeren ürünler kreatif düşünce ve ince işçilik sonucunda meydana gelir. Bu sayede yatak odalarının görünümü alışılmışın dışında ve daha özgün olur. Pamuk, saten gibi kumaşlardan elde edilen çift kişilik nevresim takımları son derece kaliteli ve sağlıklıdır. Bu sayede kullanıcıya konforlu ve uzun ömürlü kullanım sunar. Çift kişilik nevresim takımı fiyatı konusunda net bir rakamdan söz edilmese de her birinin bütçe dostu rakamları içerdiğinden bahsedilebilir. Bu bağlamda siz de sitemize yönelerek Sarar nevresim takımı modellerinden biri olan çift kişilik nevresim takımlarından satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.