KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Percale Nevresim Takımı

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Percale Nevresim Takımı Modelleri ve Fiyatları

Percale nevresim takımı modelleri ile sık dokunmuş kumaşları en yumuşak halinde bulacaksınız. Percale serisi ile desenleri en canlı ve yoğun halinde yaşarken farklı konseptleri ile sadeliği ve minimalizmi de eş zamanlı sunar. Çift taraflı kullanımı sayesinde sadeliği ve hareketliliği tek nevresimle sağlayabilirsiniz. Uyumun ve ironinin en cesur haliyle tasarımlara yansıdığı sıra dışı çeyizlik nevresim takımı ve percale nevresim takımı modelleri en uygun fiyatlarla sunuluyor. Sürdürülebilir ve sağlıklı yaşam konsepti için en ideal kumaşları tercih eden Sarar ile lüksü her rengiyle yaşayın. Percale nevresim takımı modellerinde yeşil, mavi, kırmızı, turuncu, morun en canlı hali kullanılmaktadır. Hardal, bej, yavruağzı, gri ve pembenin pastel tonları gözleriniz için en dinlendirici uyumu yakalar. Bedeninizin yanı sıra ruh halinize hitap eden gri nevresim takımı ve diğer tasarımlarla yatak odanız canlanır. Çizgili modeller, renk renk çiçekleri içeren desenli nevresim takımı tasarımları her tarza uyum sağlayabilecek şekilde buluşturulmuştur. Percale nevresim takımı modelleri ile sağladığınız konforu farklı çizgilerde hissetmek için Sport & Chic, Ranforce, Flanel, Poplin, Percale ve Genç nevresim takımı modellerini mutlaka inceleyin.

Percale Nevresim Takımı Modelleri ile Nasıl Özel Konsept Yaratılabilir?

Nevresim takım modelleri ile çizgisini belirlediğiniz yatak odalarınız sadece uyku için vakit geçirdiğiniz alanlar olsun istemiyorsanız mutlaka sıra dışı bir görsel ve tasarım ürünlerinden yardım almalısınız. Bu konsepti yakalamak için ilk adım doğru kumaş ve desende nevresim takım modelini seçmektir. Percale nevresim takımı modelleri ile her tarza hitap eden desen, model, renk bulunması sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Sonraki adım nevresim takım modeline uygun yatak örtüsü seçimidir. Nevresim modellerine uyumlu ve renk ahenki oluşturan yatak örtüsü modellerini mutlaka inceleyiniz. Eğer yatak örtüsü kullanımı tercih etmiyorsanız pike takımları modelleri de aynı görsel işlevi size sağlayabilir. Yatak örtüsü veya pike takımı seçiminden sonra yatağınıza karakter verecek ve yatak üzerinde rahatça uzanarak vakit geçirmenizi sağlayacak kırlentler anahtar parçadır. Oda da farklı bir tarzı oluşturmak isterseniz aynı tonlamaları farklı renk kırlentlerle kırabilirsiniz. Ancak bir uyum ve bütünlük tercih edenlerdenseniz Sarar kırlent modellerini inceleyerek her nevresime uygun renkleri ve yatak boyutlarına uygun ölçüleri bulabilirsiniz. Yatak aksesuarı kullanmak veya yatak örtüsüne salaş bir hava katmak için koltuk şalı / throw modelleri ile bohem bir esinti katabilirsiniz. Sonrasında odanıza duvar süsleri, bitkiler, diğer aksesuarlarla hareket verebilirsiniz. Bir diğer önemli detay ise dağınıklık yaratacak eşyaları ortadan kaldırmak veya bulundurmamaktır. Düzenli görünüm her zaman daha dinlendirici bir zaman sunar ve ferahlatıcı etki verir. Bunun için odanızın tarzına uygun düzenleyiciler ve ev aksesuarları kullanımı tavsiye edilir. Odanıza doğru ışığı kazandırmak için Sarev aksesuar ve fırsat ürünleri bölümlerini inceleyebilirsiniz

Percale Nevresim Takımı Modelleri ile Uzun Ömürlü Kullanım Rehberi

Sarar kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünlere erişebilirsiniz. Ancak her gün belirli bir rutinde kullanılan ürünleri doğru kullanmak ve temizlemek bu ürünlerin ömrünü uzatır ve ilk günkü kalitesini korumasını sağlar. Sağlıklı kumaşlar ve kaliteli ipliklerle dokunan percale nevresim takımı modelleri vazgeçilmezleriniz arasında yer alacağı için sizlere doğru kullanım rehberi de sunuyoruz. İlk adım nevresim takımlarınıza koruyuculuk sağlayan bir yatak örtüsü kullanımıdır. Makine temizliğinde ise nevresim takımınızı dıştan yıkama ve kurutma yapmanız renk solmasına engel olacaktır. Sarar solmazlık garantisi ile bu endişeyi ortadan kaldırmıştır. Ayrıca çift taraflı kullanım sağladığı modelleri ile bu soru işaretlerine dahi yer vermemektedir. Ancak birlikte yıkadığınız ürünlerin renk ve kumaşlarına, kumaş özelliğine göre yıkama sıcaklığına dikkat edilmesi tavsiye edilmektedir. Sarar kumaşları ile solma ve çekme endişesi taşımadan temizliğin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev Percale nevresim takımı modelleri için tıklayınız.