Pareo

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Sarar Kadın Pareo Çeşitleri ve Renkleri

Pareo, yaz aylarında plaj ve havuz modasının en çok ilgi gören parçalarından biridir. Deniz ve havuz dışında kullanılan pareo çeşitleri yılın belirli zamanlarında kullanılır. Ancak buna rağmen sezonun trend ürünleri arasına girmeyi başarırlar. Sarar kadın pareo modelleri, plaj modasına yön veren tasarımlara sahiptir. Kadınların mayo ve bikini ile kombinleyerek kullandıkları Sarar pareoların pembe, mavi ve çok renkli seçenekleri bulunur. Yaz mevsiminin sıcak günlerinde havuz kenarında veya plajda zaman geçirmekten keyif alıyorsanız Sarar pareo modellerinin farklı renklerine dolabınızda fazladan yer ayırabilirsiniz.

Pareo Nasıl Bağlanır?

Bikini ve mayo üzerine giyilen Sarar pareo, yaz koleksiyonlarının önemli parçaları arasında yer alır. Kadınların şıklığını zarif bir şekilde tamamlayan Sarar pareoların pratik bir kullanımı vardır. Sarar pareo çeşitleri arasında bağlanabilen, elbise gibi giyilen ve kimono tarzında farklı modeller bulunur. Bu üç pareo çeşidinin kullanımı kolay ve keyiflidir. Elbise modelinde olan Sarar pareo çeşitleri mayo ve bikini üzerine doğrudan giyilerek kullanılır. Kimono tarzında olan pareo çeşitleri de giyilir. Zengin renk, desen ve beden seçenekleri ile sunulan Sarar pareo çeşitleri kadınların plajda rahat etmesini sağlarken aynı zamanda şık görünmelerine de olanak sağlar.
Tek parçadan oluşan ve bağlanarak kullanılan Sarar kadın pareo çeşitlerinin de beden seçenekleri bulunur. Bu sayede her bedene uygun pareo bulmak kolay olur. Tek parçadan oluşan pareo, farklı şekillerde bağlanabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik kadınların farklı stiller oluşturmasına yardımcı olur. Sarar pareo çeşitlerini farklı bağlama yöntemleri kullanarak 5 farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

1. Sarar Pareo ile Uzun Etek Görünümü
Pareonun uzun etek gibi kullanılması plajda çok avantajlı olmayabilir. Plajdaki kumların pareoya yapışma ihtimali yüksektir. Ancak plaj kenarında bulunan restoran ve kafelere kıyafet değişimi yapmadan gitmek için idealdir. Uzun etek görünümü havuz kenarında da kullanılabilir. Sarar pareo çeşitlerini uzun etek görünümünde bağlamak için pareonun uç kısımları vücudun yan tarafına gelecek şekilde bel hizasında tutulur ve kalça üzerine yerleştirilerek bağlanır. Dilerseniz pareonun uçlarını kruvaze (çapraz) şekilde üst üste getirip bel çevresinde dolayarak da bağlayabilirsiniz.
2. Sarar Pareo ile Mini Etek Görünümü
Modern ve havalı bir görünüm elde etmek için pareonuzu mini etek tarzında bağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle pareonun ikiye katlanması gerekir. İkiye katlanan pareo bel hizasında tutulur ve kalça üzerine yerleştirilerek bağlanır.
3. Sarar Pareo ile Elbise Görünümü
Son derece kullanışlı ve rahat olan bu bağlama tekniğini uygulama için pareo sırt bölgesine yerleştirilir. Şık bir görünüm elde etmek için pareonun kısa olan tarafının koltuk altı hizasında tutulması önemlidir. Sırt hizasında tutulan pareo, koltuk altından geçirilerek göğsün üst tarafından dolanır. Uçların buluştuğu noktada pareoyu bağlanır.
4. Sarar Pareo ile Top Görünümü
Özellikle plaj yürüyüşleri için çok ideal olan bu yöntemi Sarar şort modelleri ile kullanabilirsiniz. Pareoyu top görünümünde kullanmak için ikiye katlayarak göğüs hizasında bağlanması yeterlidir.
5. Sarar Pareo ile Şal Görünümü
Akşamüstü güneşin çekilmeye başladığı saatlerde pareoyu şal gibi kullanmak sofistike bir tarz oluşturulmasına yardımcı olur. Sarar pareoyu şal gibi kullanmak için omuzları açıkta bırakan Sarar kadın yazlık elbise modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Pareo Nasıl Kombinlenir?

Yaz mevsiminin en trend parçalarından biri olan pareonun kombinlenmesi son derece kolaydır. Elbise modelindeki Sarar pareo çeşitlerini bikini ile kombinleyerek plajda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Göz alıcı bir görünüm oluşturmak için mayo ile kimono modelindeki pareo çeşitleri kombinlenebilir.
Bağlanabilen pareo çeşitleri ile mayo ve bikini kombinleri yapılabilir. Ayrıca farklı bağlama yöntemlerini değerlendirmek ve pareoyu alternatif kombinlerde kullanmak için Sarar şort ve Sarar yazlık elbise modelleri ile kombin hazırlanabilir. Pareo kombinlerinizi tamamlamak için Sarev plaj çantası modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Sarar Kadın Pareo Fiyatları

Sarar kadın pareo modelleri, plaj modasına yön verecek tasarımlara sahiptir. Şık, rahat ve göz alıcı plaj kombinleri hazırlamak için kaliteli Sarar pareo çeşitlerini kullanabilir, kombin seçeneklerini arttırmak için Sarar kadın kategorisinde bulunan elbise, şort, kadın aksesuar ve kadın plaj alt kategorilerini inceleyebilirsiniz. Sarar yeniliklerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz.