KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Maxi Etek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Maxi Etek Modelleri ve Fiyatları

Her mevsimin kurtarıcıları olan maxi, bir diğer adıyla uzun etekler her forma giren yapılarıyla modanın vazgeçilmez parçasıdır. Maxi eteklerle ister şık olun ister rahat her tür kombini yapabilirsiniz. Bunu yaparken istediğiniz stil için doğru parçaları bulmak eteği tanımaktan geçer. Ayak bileğine kadar uzanan bu etek; parçalı, basenleri çıkaran balık model, yırtmaçlı, kloş gibi birçok modelde tasarımları mevcuttur.

Maxi etek doğru parça ile kullanıldığında özel davetlerde, günlük kullanımda, çalışma hayatında giyilebilir. Her tarzı yaratmak için uygun olması eş zamanlı olarak bir takım riskleri de beraberinde getirir. Bu nedenle bu eteği kullandığımız parçaları özenle seçmeliyiz. Sarar, maxi etek modellerini tasarlarken her bedene uygun, kaliteli ve doğru kumaş tercihi ile sizler için risk taşımayan şıklığın tek adresidir.

Rahatlığınızı Maxi Etek Modelleri ile Tasarlayın

Gösterişi seven kadınların daha zarif gözükmek için tercih ettiği maxi eteğin vurucu özelliği, rahat olması ve bedenimizde beğenmediğimiz bir bölge varsa burayı kamufle etme konusunda yardımcı olmasıdır. Pilili veya düz bedene oturan formları dümdüz tişörtlerle bile sizi ortamların en şık kadını yapmaya yetebilir. Boyu olduğundan daha uzun göstermesi ise en büyük avantajıdır. Son dönemin popülaritesi olan sokak modası tarzını yakalamak için maxi etekleri salaş botlar, boynumuza dolayacağımız fularlar, dökümlü bluzlar kullanabilirsiniz. Bu eteklerle spor tarzı yakalamak ise oldukça kolaydır. Maxi eteklerinizin üzerine giydiğiniz düz bir tişörtü; ceket, deri veya kot ceketlerle tamamlayarak spor görünümü yakalayabilirsiniz.

Vücut Tipinize Göre Maxi Etek Modelleri

Bu tarz bir etek doğru kesim seçilmediğinde sizi daha kısa veya kilolu gösterebilir. Maxi eteğin bedeninize ve tarzına uyumuna dair şüpheleriniz varsa bu eteği tercih ederken mutlaka uzman desteği alın veya Sarar mağazalarımıza başvuru yaparak yetkili personellerin yardımını isteyebilirsiniz.

Vücut orantısına göre maxi etek modelini yüksek bel tercih etmek, büyük kemer kullanımı ile belinizi ortaya çıkarmak sizi daha zayıf göstererek gövdenizi oranlı gösterecektir. Yüksek bel maxi etek seçiminde üstünüze giyeceğiniz crop top tarzınıza modern bir hava katar. Gövdeniz bacak boyunuza göre daha kısaysa maxi eteğinizi düşük bel seçerek ince kemerle hareketlendirmek isabetli olacaktır.

Bol pilili ve desenli eteklerin düz bluzlarla tercih edilmesi eteğinizi öne çıkarır. Ayrıca eteğin büyük parça olması nedeniyle karmaşık bir görüntüye engel olur. Bedeni saran veya balık model tercihinde ise üst giyimde dar bluz, gömlek veya kadın gömlek bluz tercihleri sizi daha zarif gösterir. Stiletto ve ince bantlı ayakkabılar maxi eteğinizi iş hayatınıza uyarlamak için idealdir. Bel ve basen bölgeniz kalınsa ince kumaşlı ve çizgili olmalı, minimal desenler içermelidir. Tasarım uzmanları ile her beden için en doğru maxi eteği üreten Sarar, koleksiyonlarını tasarlarken hem stil tamamlayıcı hem de stil yaratıcı ürünler barındırır. En şık aksesuarlar arasında yer alan elegant çanta ve kol çantası tasarımlarıyla tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait maxi etek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.