KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kartvizitlik ve Anahtarlık

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Kartvizitlik Modelleri ve Fiyatları – Sarar

Herkesin kredi kartları, kimlikleri ve kartvizitleri var. Bu sebeple kartvizitlik modelleri çoğu kişi için bir ihtiyaç haline geldi. Çoğu kişinin kartları cüzdanlarına sığmıyor. Kartların bir arada durması ve hepsinin bir yere sığması için kartvizitlik modelleri kullanılmaya başlandı.

En iyi ve uygun kartvizitlik modelleri ve fiyatları Sarar mağazalarında sizleri bekliyor! Birbirinden farklı modelde ve desende uygun kartvizitlik modelleri ve fiyatları ile Sarar her tarzdan müşterisinin isteklerini karşılamaya devam ediyor.

Kartvizitlik Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Kartvizitlik modellerinde ilk dikkat edilmesi gereken kartların miktarıdır. Kart sayınıza göre kartvizitlik almalısınız. Kartvizitlik modelleri tek katlı ya da sayfalı olabilmektedirler. Kart sayınıza göre en doğrusunu tercih etmelisiniz. Eğer çok fazla kartınız varsa ama az bölmeli bir kartvizitlik aldıysanız kartlarınıza da kartvizitliğinize de zarar verebilirsiniz. Kartvizitliğiniz şişerse şekli bozulur ve kartlarınızın hepsini iç içe koyarsanız özellikle kredi kartlarının manyetikleri bozulabilir. Doğru boyutu seçtikten sonra kendi zevkinize göre bir model seçmeniz gerekir. Çoğu kişi belki de sadece kıyafetlerine dikkat eder ama stil sahibi beyler aksesuarların da ne kadar önemli olduklarını bilirler. Bu sebeple kendi tarzınızı yansıtan bir model seçmelisiniz. Genellikle deri kartvizitlik modelleri beyler arasında çok yaygındır. Deri modeller klasik görünürler, bu sebeple de her kombininizi şıklaştırırlar. Deri modellerde de en çok siyah ve kahverengi modeller tercih edilirler. Öncelikle bu renkler deride çok şık dururlar. Ayrıca kombinlenmesi ve her kıyafetle kullanılmaları da oldukça kolaydır. Bez, kanvas gibi kartvizitlik modelleri de mevcuttur. Daha spor bir kartvizitlik arıyorsanız kanvas modeller tercih edebilirsiniz. Siyah ya da kahverengi dışında renkler de elbette ki mevcuttur. Özellikle gençler farklı desenleri ve renkleri sıklıkla tercih ediyorlar. Bunların başında da kamuflaj modeller geliyor. Ayrıca mavi, bej, haki gibi renk modelleri de mevcut. Klasik modellerden gitmek istemiyorsanız bu renkleri her zaman tercih edebilirsiniz! Her üründe olduğu gibi kartvizitlik modellerinde de dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kalitedir! Kalitesiz materyallerden üretilen kartvizitlik modelleri soyulabilir ya da yırtılabilirler. Hem şık görünmesi hem de uzun ömürlü bir kullanım için mutlaka kaliteli modelleri tercih etmeniz gerekir. Çoğu erkek kartvizitlik modellerini ceplerinde taşır. Cüzdanla beraber taşınması zor olabileceğinden çanta kullanmıyorsanız cebinize sığacak bir model seçmelisiniz. Eğer kartvizitliğinizi uzun süre boyunca kullanmak istiyorsanız mutlaka bakım yapmanız gerekir. Çoğu kişi bunu göz ardı etse de düzenli bir temizlik yaparak kartvizitliğinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Bunun için kartvizitliğinizi yıkamanız gerekmiyor. Islak bir bezle ya da mendille çok rahat temizleyebilirsiniz. Ayrıca kartvizitliğinizde gereksiz kartlarınızı bulundurmamalısınız. Çok şişen kartvizitliğin derisi zarar görebilir. Bu sebeple artık kullanmadığınız kartları ya da kartvizitleri temizlemeniz daha mantıklı olacaktır. Kartvizitlikleri arka cebinizde taşıyabilirsiniz fakat otururken mutlaka çıkarmanız gerekir. Bu hem kartvizitliğinizin ömrü hem de kartlarınız için gereklidir.

En İyi Kartvizitlik Modelleri Sarar’da

Birbirinden farklı desende ve renkte kartvizitlik modelleri olan Sarar her tarzdan ve zevkten müşterisinin isteklerine cevap veriyor. Kaliteli materyallerden üretilen uygun kartvizitlik modelleri ve fiyatları ile Sarar hem tarzınızı hem bütçenizi düşünüyor. Hala kendinize en uygun kartvizitliği arıyorsanız Sarar kartvizitlik modelleri tam size göre! Yapmanız gereken tek şey size en yakın Sarar mağazasını ya da Sarar internet sitesini ziyaret etmek! En iyi kartvizitlik modelleri Sarar’da!

En şık ve uygun fiyatlı kartvizitlik modelleri için tıklayınız.