KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Manto

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kadın Manto Modelleri ve Fiyatları

Manto aslında kadın paltosu olan bir dış giyim ürünüdür. Yani paltoların kadınlar için olan modellerine manto denilmektedir. Dolayısıyla mantolar paltolarla çok benzerlik gösterir. Mantolar kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen dış giyim ürünlerinden biridir. Kadın manto modellerinin kalın ve tok kumaşları vardır. Bu sayede kışın soğuk havalarda oldukça sıcak tutar. Soğuktan korunmak için giyilebilecek en ideal dış giyim ürünlerinden biridir. Tabi ki kadın manto modellerinin sık tercih edilmesi sadece sıcak tutma özelliklerinden dolayı değildir. Sıcak tutmasının yanında ayrıca tarz yaratmak için kullanılacak en güzel dış giyim ürünlerinden biridir. Kadınlar için özel olarak üretilen mantolar zarafetin önemli parçalarındandır. . Özellikle kışın kombindeki ana parça dış giyim ürünü olduğundan dolayı doğru manto seçimiyle şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Kadın manto modellerine baktığımızda ilk göze çarpan modeller genellikle kruvaze mantolar, düğmeli mantolar, uzun mantolar ve kaşe mantolardır.

Kruvaze Önü Açık Kadın Manto Modelleri

Kruvaze mantolar genellikle önü açık olarak kullanılırlar. Önünün kapatacak herhangi bir düğme veya fermuar bulunmaz. Önü açık kruvaze mantolarda genellikle mantonun kumaşından yapılmış bir kemer bulunur. Bu kemeri ister bir kuşak gibi bağlayarak kullanabilirsiniz isterseniz de yanlarda sarkıtarak mantoyu önü açık şekilde giyebilirsiniz. Kruvaze mantoların boyları diz hizasında olabileceği gibi daha aşağıda bilek hizasında bitecek şekilde de olabilir. Tarzınızı yansıtan en güzel ve kaliteli kruvaze mantolar için Sarar.com’a uğramayı unutmayın.

Düğmeli Kadın Manto Modelleri

Düğmeli kadın manto modelleri değişik çeşitlerde olabilirler. Bazılarının önünde tek bir düğme bulunurken bazıları ise yakadan aşağıya kadar tek sıra halinde düğmeler bulundurabilir. Düğmeli manto modelleri özellikle cesaret gerektiren kıyafetlerle giyildiğinde tam bir kurtarıcı dış giyim ürünü olacaktır. Mesela şık bir davete katıldıysanız ve mini bir etek veya elbise giyiyorsanız davetin olduğu mekana gidene kadar önleri kapalı bir şekilde düğmeli manto giyerseniz oldukça rahat ve risksiz bir yolculuk geçirmiş olursunuz. Düğmeli kadın manto modellerinin de uzun veya kısa olan çeşitleri bulunur. Zevkinize göre rengarenk ve çeşitli düğmeli manto modellerini Sarar’da bulabilirsiniz.

Uzun Kadın Manto Modelleri

Uzun kadın manto modelleri kışın vazgeçilmezleri arasındadır diyebiliriz. Yapısından dolayı kışın sert rüzgarlarına ve dondurucu soğuklarına karşı oldukça yüksek düzeyde koruma sağlar. Uzun kadın manto modelleri sıcak tutmasının yanı sıra şıklık konusunda da stil sahibi kadınların tercih edeceği modellerdendir. Özellikle şık ve klasik kıyafetlerle kombinlendiğinde muhteşem bir uyum sağlarlar. Bu sayede hem iş hayatında hem de şık davetlerde rahatlıkla uzun kadın manto modellerini tercih edebilirsiniz. Sarar geniş renk skalasına sahip kaliteli uzun manto koleksiyonuyla sizleri bekliyor.

Kaşe Kadın Manto Modelleri

Kadın manto modelleri arasında en çok tercih edilen model genellikle kaşe mantolardır. Kaşe kumaş oldukça sık dokunan bir kumaş olduğundan dolayı soğuktan koruma konusunda oldukça başarılıdır. Bunun yanında elegan ve klasik görüntüsünden dolayı hem iş tarzı olarak hem de şık stillerde oldukça fazla tercih edilir. En güzel renkleri ve modelleriyle kaşe kadın manto çeşitleri için Sarar.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Kadın Manto Modellerinin Fiyatları

Kadın manto modellerinin fiyatları mantoların üretildiği kumaşın kalitesine göre değişir. Kumaş ne kadar sık dokunursa manto o kadar kalitelidir. Dolayısıyla kaliteli kumaştan üretilen kadın manto modelleri sıcak tutma konusunda çok başarılıdır. Sarar birbirinden çeşitli manto modellerine koleksiyonunda yer veriyor. Her cebe uygun fiyatları bulunan Sarar, kadın manto modelleriyle zerafetin ve şıklığın öncüsü olmaya devam ediyor.

Sarar mağazasına ait sevdiklerinizle birlikte uyum içerisinde giyebileceğiniz erkek palto ve kadın manto modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından inceleyebilirsiniz.