KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Ekose Pantolon

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kadın Ekose Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Ekose kumaş, çeşitli renklerin bir arada bulunduğu dörtgen desenlerin yer aldığı bir kumaş türüdür. Bu kumaş her ne kadar sonbahar ve kış ayları ile bağdaştırılmış olsa da hem yaz hem kış aylarında tercih edilen bir desendir. Kadınlar ve erkekler için klasik giyimde pantolonların, ceketlerin vazgeçilmezidir. Ekose kumaş gördüğümüzde aklımıza hep formal giyim stili gelir. Bunun nedeni ekose paltoların, ceketlerin, pantolonların, elbiselerin hep bürokratik, diplomatik ve iş ortamlarında tercih edilmesidir. Ekosenin iş hayatını anımsatan algısı nedeniyle bu desen daha çok kumaş pantolonlarda sunulur. Fakat Jean pantolonlar ve taytlarda da bu desenin sıcaklığını hissedebilirsiniz.

İş Hayatının Vazgeçilmezleri Ekose Pantolonlar

Ekose kumaş, ahenk yaratan birçok renkle bir araya gelerek kullanılır. Gri ve siyah pantolon kadın tonlarının resmi bir tarzı yansıtması ekose pantolonları iş hayatının vazgeçilmezi yapar. Canlı bir kırmızının yeşil ve lacivert renklerinde buluşmasıyla pantolonda alevli bir hava ortaya çıkardığı inkâr edilemez bir gerçektir. Kahverenginin bej tonlarıyla dansı pantolona 1970 ‘lerin modasını yansıtır. Mavinin laciverte olan yakınlığı ve uyumu ekose pantolonlarınızda yaratacağınız vurguyla sağlanır.

Ekose pantolon modellerini tercih ettiğinizde üzerine kombinleyebileceğimiz parça için birçok renk seçeneğini barındırır. Ekose pantolonun desenli olması nedeniyle üzerine diğer parçaların seçimi şıklık için biraz daha çaba ister. Ama bir pantolonla birden fazla rengi kullanma ve stil oluşturma olanağı sunar. Formal giyimde standartlık kazanmış olan bu kumaş aslında stiliniz için farklılık yaratma fırsatı taşır.

Mevsimsiz Ekose Pantolon Modelleri

Yün ekose kumaş pantolonlar kışın soğuklarında içimizi ısıtmak için harika bir seçim olacaktır. Yazın ise 90 ‘ları hatırlatacak paçalı kesimleriyle başarılı bir özgünlük yaratabilirsiniz. Ekose pantolonlar, botlarla, çizmelerle uyumlandığı kadar sandalet ve terliklerinizle de ahenkli gözükecektir. Rahat, dar, klasik kesimleriyle her sezon şıklığı ekosenin köşeli desenleriyle sağlayın. Bu pantolonları yüksek bel tercih ederseniz ekosenin dikdörtgen kesimleri boyunuzu olduğundan uzun gösterir. Bu sayede bedeninizle hileli görünümler sağlayabilirsiniz.

Yatay ve dikey şeritlerin birleşmesi ile geometrik tablo üreten bu desen aslında bir İskoç simgesidir. İskoç ülkesinin kültürel mirası ile simgesi haline gelen bu deseni nasıl kullandığınız ve neyle bütünleştirdiğiniz önemlidir. Dilerseniz bir İskoç esintisi yaratın, dilerseniz 90 ‘ların enerjisini taşıyın, dilerseniz bürokratik bir resmiyeti… Kadın ispanyol paça pantolon ve kadın dar pantolon gibi farklı modellerle stilinizi tamamlayabilirsiniz. Tarzınızla doğru mesajı vermek için herkese hitap eden, her bütçeye uygun olan Sarar sizin doğru adresiniz olacaktır.

Sarar ekose desenlerinde sıra dışı renkleri bir araya getirerek size standardın dışında bir tarzı oluşturabilecek gereken parçaları sunar. Bu tarzı benzersiz ekose desenleri taşıyan pantolonlarla sağlarken takım olarak kullanabileceğiniz pantolon olanakları da mevcuttur. Sarar ‘la ekose pantolon modellerinizle uyum sağlayacak üstler; kadın ceket, bluz, gömlek, triko seçenekleri ile size sunularak her an için bütünsel şıklığın imkânı verilir.

Sarar mağazasına ait ekose pantolon modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.