KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Aksesuar

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Kadın Aksesuar Modelleri ve Fiyatları

Aksesuarlar aynı pastanın üstündeki çilek gibi bir kombinin tamamlayıcısıdırlar. Aksesuarlar olmadan bir kombin her zaman eksik kalır. Doğru aksesuar seçimi kıyafetlerin havasını baştan aşağıya değiştirir. Peki bu kombin tamamlayıcı aksesuarlar nelerdir? Kadınların en çok kullandığı aksesuarlar arasında çantalar, ayakkabılar, kemerler, takılar, bereler ve şallar yer alır.

Aksesuar seçimi oldukça önemli bir konudur. Aksesuar seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle aksesuarlar kıyafetle tamamen uyum içinde olmalıdır. Spor kıyafetlerle kombinlenecek aksesuarlar şık kıyafetlerle kombinlenecek aksesuarlardan farklıdır. Aksesuar seçiminde saç kesiminden makyaja, kıyafetlerin renginden stiline kadar pek çok etken rol oynar. Aksesuarlar giyilen kıyafetlerle, makyajla, saçla ve ortamla adeta bir uyum içinde olmalıdır.

Kadın Çanta Modelleri

Kadın çanta modelleri kombinin olmazsa olmazları arasındadır. Kadınlar yanlarında erkeklerden çok daha fazla eşya taşıdıkları için bir çantaya gereksinim duyarlar. Çantalar kadın aksesuarlarının iki ana parçasından biridir. Kadın çanta modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Kadın el çantası, Sırt çantası, askılı çanta, çapraz çanta, kol çantası, baget çanta, portföy çanta, kadın büyük çanta ve elegant çanta daha onlarca çeşitte kadın çanta modeli bulunur. Kombininize uygun en güzel çantaları bulmak için Sarar.com’a uğramayı unutmayın.

Kadın Ayakkabı Modelleri

Kombininizi tamamlayacak aksesuarlardan ana rolü oynayan ikinci aksesuar ayakkabılardır. Kışlık ve yazlık olmak üzere yüzlerce çeşit kadın ayakkabı modeli bulunur. Kalın topuklu ayakkabı, kısa topuklu ayakkabı, ince topuklu ayakkabı, düz ayakkabı, spor ayakkabı, sandalet, terlik, bot, çizme bunlardan sadece birkaçıdır. Kıyafetinize en uygun ayakkabı modelini seçerek stilinizi tamamlayabilir ve tarzınıza eşsiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Hem yazlık hem de kışlık birbirinden çeşitli kadın ayakkabı modelleri Sarar’da sizi bekliyor.

Kadın Takı Modelleri

Takılar kombininize ışıltı katacak ve tam olarak tamamlayacak kadın aksesuarlarından biridir. Kadın takı modelleri arasında kolyeler, yüzükler, küpeler, bileklikler, saatler yer almaktadır. Kadın takı modelleri değerli taş ve mücevherlerden üretilebileceği gibi normal metaller ve taşlardan da üretilebilirler. Her ne olursa olsun kombinize uyumlu olacak doğru takıları seçmek stilinizi tamamlayacak en önemli noktalardan biridir. Birbirinden güzel, göz alıcı ve ışıltılı kadın takı modelleriyle zerafetin adresi yine Sarar’dır.

Kadın Bere ve Şapka Modelleri

Kışın soğuk havalardan korunmak için kullanılan en önemli kadın aksesuarlarından biri bereler ve şapkalardır. Bere ve şapka modelleri sadece soğuktan korunmak için takılmaz. Çeşitli renkleri ve desenleriyle kombininizi bütünleyecek olan şapka ve bereler doğru kullanıldığı takdirde sizi görenlerin dönüp bir daha bakmasına sebep olacak parçalardır.

Kadın Atkı ve Şal Modelleri

Kadın atkı ve şal modelleri kışın vazgeçilmezleri arasındadır diyebiliriz. Çünkü kışın boyun kısmını soğuktan ve rüzgardan korumak çok önemlidir. Bu noktada kadın atkı ve şal modelleri büyük rol oynarlar. Özellikle pamuk, yün veya kaşmirden yapılan atkı ve şalların sıcak tutma kapasitesi maksimum düzeydedir. Tabi ki atkı ve şalların tek özelliği soğuktan koruyor olması değildir. Kadın atkı ve şal modelleri kombininizi bütünleyecek olan önemli parçalardan biridir. Kışın palto, mont, kaban ve trençkot gibi dış giyim parçalarının üzerinde bulunması gereken olmazsa olmazlardır. Olmazsa olmaz bu kışlık parçaların birçok renk ve çeşidi Sarar mağazalarında ve online’da sizi bekliyor.

Kadın Aksesuar Modellerinin Fiyatları

Kadın aksesuar modellerinin fiyatları çok fazla çeşitlilik gösterir. Kombinin adeta tamamlayıcısı olan fular, eşarp, şal gibi her türlü kadın aksesuar modeli için Sarar kesinlikle uğramanız gereken noktalardan biridir. Her tarza uygun çeşitli, rengarenk, göz alıcı tüm aksesuar modellerini Sarar’da bulabilirsiniz. Erkek kategorisinde yer alan palto, mont ve trençkot modellerini de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sarar mağazasına ait kadın aksesuar modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.