sadsad x
asdasd
KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Ekose Etek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Ekose Etek Modelleri ve Fiyatları

Kökeni Fransa ve İskoçya olarak bilinen ekose kumaş daha çok ev tasarımında kullanılsa da son dönemde giyim sektörünün de bolca tercih ettiği seçenekler arasındadır. Ekose midi etekler bize iş hayatını, kırmızı ve pileli ekose etekler ise İskoç erkeklerinin geleneksel törenlerini anımsatır. Ekose mini etekler ise lise formalarını ve Kore modasının carpe etekleri ile bütünleşmiştir. Hafızalarımızda ve hayatlarımızda bu kadar yer edinmiş ekose etek modelleriyle göz dolduran tarzlar oluşturabilirsiniz.

Ekose etekler günümüz modasında altın çağını yaşarken sizler de dolaplarınızda yer vererek günlük hayatta, ofis hayatında ve özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Sezonun en dinamik tasarımlarını ve en belirgin renklerini bir araya getiren Sarar muhteşem fiyatları ile ekose etekleri sizler için sunuyor. 

Ekose Etekleri Sıradan Algılardan Uzaklaştırın

Ekose kumaş etekleri, belli bir stilin temsilcisi halinde getiren algıları düzeltmek sizin elinizde. Spor giyimde ekose etekleri tercih etmenize engel olan nedenleri kendi moda kurallarınızla ortadan kaldırabilirsiniz. Formal giyimle ekose kumaşı özdeşleştiren algıları yıkmak için farklı stilin parçaları ile giymek sizi bir moda ikonu yapabilir. 

Ekose eteklerin altına spor ayakkabılar, converseler, sneaker ayakkabı modelleri tercih ederek spor ve klasik giyimi bir arada kullanmak ilk adım olabilir. Spor şıklığı ekose eteklerle yakalamak için üzerine düz renk ve kesimde bluzlar tercih etmek ikinci adım olabilir. Sonraki adımlarda daha cesur ve sıradanlığın ötesinde stiller yaratmak sizin için daha kolay olacaktır. 

Ekose Etekler ile Renklerin Dansına Katılın

Yeşil ve lacivertin, bordo ve siyahın, kahverengi ve sarının, gri ve siyahın geometriyle dans ettiği bu kumaşlar bedenlerinizde modanın en güzel şarkılarını seslendirecektir. Renklerin bir serüven yarattığı ekose kumaşlarla tasarlanan etekleri sade ve sakin bluzlarla tercih etmek eteğinizi vurgulayacak bir tarz yaratır. 

Düz bir bluz ve aynı renkte tercih edeceğiniz ayakkabılar ile ekose eteği kombinlediğinizde akıllara kazınma biçiminiz bu minimal ve duru tarzınız olacaktır. Midi ekose etekleri topuklu ayakkabılarla tamamlayarak şıklığına zarafet kazandırabilirsiniz. 

Sarar' la Ekose Etek Şıklığı

Sarar, giyim üzerine tasarladığı her bir parçayı kişiye özgün kılma hedefiyle oluşturduğu kreasyonlarını özenle sunuyor. Ekose kumaşı ustalıkla kullanılarak etek modellerini sizler için tasarlanmıştır. Bu eteklerde şıklığı yakalamak çok ince bir çizgide sağlanır. Eteğin kesimlerinde, yırtmaçlarında ve dikişlerinde desenlerin bölünmemesi veya bütünlük sağlaması oldukça önemlidir. Bu bütünlüğün sağlanmadığı etekler sizin özensiz bir dikim ve kalitesiz bir ürün olduğunu gösteren eteği üzerinizde taşımanıza neden olur. 

Sarar ekose etek modellerin yırtmaçlarında ekosenin dikdörtgen deseni bölünmeden, dikişlerde desenleri tamamlayacak bir hassasiyetle diker. Eğer eteğin bedene incelik, uzunluk gibi bir görsel kazandırması hedeflenmişse bu desen dikişi ona göre tasarlanır. Bu ölçüde bir titizlikle dikilmiş etekler üzerinizde adeta kusursuz bir sanatsal tablo sergisi etkisi uyandırır. Şıklığınızı ekose etek modelleriyle oluştururken bütünsel bir tarz yakalamak için Sarar ‘ın ceket, bluz, triko, gömlek bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. 

Sarar ekose etek modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.