KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Deri Eldiven

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Deri Eldiven Modelleri ve Fiyatları

Kış günlerinde ellerinizin en iyi dostu eldivenleriniz olur. Soğuklara karşı elleriniz için tasarlanan deri eldivenler tarzınıza dair büyük ipuçları vererek kusursuz görünümünüzün tamamlayıcısı olur. Stilinizin mükemmel yansıması için tercüman olan aksesuarlar adeta tarzınızın temsilcisi haline gelir. Uyum içerisindeki kombininizle katıldığınız bütün ortamlarda dikkatleri üstünüze çekmeyi sağlayan deri eldivenleriniz, Sarar kalitesiyle moda çizginizi sınırların ötesine taşır. Kış aylarını size zevk ve güzel anılarla anımsatacak konforu ellerinize yaşatın. Paltoların bileklerini örten ve ellerinizi koruyan eldivenleriniz kışın en önemli aksesuarı olduğu için diğer aksesuarlarınızın da belirleyicisi olacaktır. Bunun için bütün aksesuarlarınızda bütünlük ve uyum sağlamanız da önem taşır. Sarar aksesuarları ile kalite ve şıklık çizgisinden ödün vermemek için erkek çanta modelleri, cüzdan kemer setleri, cüzdan modelleri, kemer modelleri, pantolon askısı ve atkı - bere modellerini ziyaret etmeyi unutmayın. Her tarza hitap edecek zengin bir yelpazeye sahip kreasyon ile özel tasarımlar sizler için uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Deri Eldiven Modelleri ile Ellerinizi Konuşturun

Deri eldivenler her tarza uygun kombinlenebilen en ideal kış mevsimi aksesuarıdır. Mükemmel dikiş ve deri kalitesiyle hareket özgürlüğünüz kısıtlanmadan korumayı sunan rahatlığı Sarar‘la yaşayın. Kahverengi ve siyah deri eldivenlerin üzerine işlenmiş olan beyaz dikişli modelleri ile sıra dışı tasarımın en güzel örneği eldivenleriniz olacaktır. Siyah ve kahverengi deri rengiyle uyumlu dikişli model ise ellerinizle adeta bir bütün gözükerek klasik tarzı ve sadeliği en güzel şekilde yansıtır. Eldivenin üst kısmına dikişlerle esneme payı verilerek hareket konforu sağlanmasının yanı sıra zarif bir detay kazandırılmıştır. Parmak uzunluğu ve genişliği standart ölçülerde yapılmış olup S, M, L, XL ve XXL bedenleri ile her boyut için seçenekler sunan farklı modeller mevcuttur. Derinin kalitesi ve esnekliği ile elinizin yapısını kolaylıkla kazanarak adeta elinize özel dikilmiş hissi verir.

Deri Eldiven Modelleri ile Ellerinize Hak Ettiği Korumayı Sağlayın

Kış günlerine meydan okuyan elleriniz soğukları sıcacık deri eldivenlerle karşılasın. Kışın kıyafetlerimizin dışında kalarak en çok korumayı hak eden elbette ellerimiz oluyor. Üstelik bedenimizde en çok kullandığımız, birçok farklı yere temas eden, narin ve hassas ellerimizdir. En iyi korumayı Sarar deri eldivenleri ile sağlayın. Soğuklardan koruyan aynı zamanda hava alan yapısıyla ellerinizi terletmeyen ve konforlu koruma özelliği ile tasarlanmıştır. Parmak uzunluğu ve boğumları için özel dikiş yöntemi kullanılarak esneklik ve rahatlık sağlayan bu tasarımlara sahip olmanın tam zamanı. Derinin soğuk geçirmeyen özelliğini iç tasarımı ve dokumasıyla garantileyen özel tasarımlar sizlere en şık haliyle sunuluyor. Bir eldiven için bütün beklentileri karşılayan Sarar deri eldiven modelleri ile ellerinizin güzelliği mevsimsiz olsun. Cilt hassasiyetine ve el bakımına özen gösteren herkesin tercihi olacak bu tasarımlar zamansız şıklığı ile uzun yıllar ellerinizden çıkaramayacağınız ve dolabınızın en önemli aksesuarı olacaktır.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar deri eldiven modelleri için tıklayınız.