sadsad x
asdasd
KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Damatlık Yelekli Takım Elbise

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Damatlık Yelekli Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Gelin adayı kadar damat adayını da heyecanlandıran düğün gününde, kendine en yakışan damatlığı giymek damat için önemlidir. O gün gelip çattığında, damatlığın içinde şık ve rahat olduğundan emin olmak ister. Damatlığın rengini, materyalini, desenini mevsimine, düğün mekanına ve gelinle uyumuna göre belirler.

Günümüzde klasik siyah damatlık modelleri yerine birçok alternatif bulunan damatlıklarda son zamanların modası yelekli damatlık modelleri. Düğünde sürekli ceketle durmak istemiyorsanız, gömlek de gözünüze sade kaçıyorsa damatlığı hareketlendirmek için yelek tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı yelekli damatlık takım elbise modelleri arasından size yakışan ve içinize sinen bir model mutlaka bulacağınıza eminiz.

Yelekli Damatlık Takım Elbise Nasıl Seçilir?

Yelekli damatlık takım elbise modelleri arasında seçim yaparken öncelikli olarak takımın vücut yapınıza uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uzun boylu ya da zayıfsanız ceketin altında belli olmasa da yelekte potluk oluşabilir ya da uzun boydan dolayı pantolon ve yelek arasında olması gerekenden fazla bir boşluk kalabilir. Ceketi çıkarıp yelekle devam edeceğiniz bir yelekli damatlık takım elbise modeli arıyorsanız, yelek tasarımının pantolonla uyumlu olmasına ve renginin de giydiğiniz gömleğe yakışan bir renk olmasına dikkat etmelisiniz. Düğün mevsimine bağlı olarak terlememek ya da üşümemek için yeleğin materyalini ve yapısını incelemenizde fayda var. Aksi halde mevsime uygun olmayan bir materyal seçimi kendi damatlığınız içinde sıkıntı yaşamanıza ve rahatsızlık hissetmenize yol açabilir.

Yelekli Damatlık Takım Elbise Modelleri

Yelekli damatlık takım elbise modelleri, son yılların düğün sezonlarının en popülerlerinden ve oldukça tercih ediliyor. Bazı yelekli damatlık modellerinde yelekler ceketlerin altında kalacak şekilde tasarlanmış, bir kısmı da rahatlıkta ceketi çıkarıp kullanabileceğiniz türden damatlıklar. Damatlığın içine giyilecek yeleği de ceket seçer gibi seçmek önemlidir. Düğünde ceketi bırakıp yelekle devam etmeyi planlıyorsanız yeleğin sırt bölgesinin düz olmasına ve üstünüze oturduğuna emin olmalısınız. Ceketi gölgede bırakabileceğinden kruvaze model yelekler, damatlıklarda çok tercih edilmiyor. Ceketle birlikte karışık bir görüntü ortaya çıkacağından yelek ve ceket uyumuna dikkat etmelisiniz.

Yelekli Damatlık Takım Elbise Modelleri ve Fiyatları

Ceket ve pantolon içeren damatlıklara ek olarak bir de yelek bulunan yelekli damatlık modellerinde fiyat klasik damatlık modellerinden yüksek olabilir. Fakat bu her model için geçerli değil. Yelekli damatlık takım elbise modelinin tasarımına, kalıbına ve materyaline olarak fiyatları değişir. Bu sayede size uygun bir yelekli damatlık modeli bulmanız mümkündür.

Sarar Yelekli Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Sarar damatlık modelleri içerisinde, en iyi tasarımcıların kaliteli malzemelerle hazırladığı yelekli takım elbise modelleri arasından bütçenize ve tarzınıza uygun bir damatlık modeli bulacağınıza hiç şüphemiz yok. Müşterilerine her fiyat aralığında ürünler sunan Sarar, internet sitesinde uygun fiyatlı yelekli takım elbise modellerine de yer veriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.