KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Cüzdan & Kemer Setleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Cüzdan & Kemer Setleri ve Fiyatları

Bir erkekte görüntünün bütününü sağlayan parçalar hiç kuşkusuz ki aksesuarlardır. Erkek aksesuarları kombinin adeta bir tamamlayıcısıdırlar. Ne kadar özenerek giyerseniz giyinin eğer yanlış aksesuar kullanmışsanız bunun hiçbir önemi kalmayacaktır. Doğru aksesuarlar alelade giyinmiş olduğunuz basit bir kombini bile zirveye taşıyacak kapasitededir.

Kadınlar için pek çok çeşit aksesuar modeli bulunur. Kolyelerden yüzüklere, küpelerden bilekliklere, yüzlerce çeşit ayakkabıdan kadın çanta modellerine pek çok çeşit kadın aksesuar modeli vardır. Erkeklerde ise aksesuar çeşitleri daha dar çaplıdır. Erkekte olmazsa olmaz iki temel aksesuar bulunur: Kemer ve cüzdan! Hemen hemen her erkekte bulunan kemer ve cüzdanlar erkek aksesuarlarının vazgeçilmez tamamlayıcısıdırlar.

Kemerler ve cüzdanlar ayrı ayrı satılabileceği gibi birer set şeklinde de satılabilirler. Cüzdan ve kemerin birbiriyle uyumlu olması çok daha hoş bir görüntü oluşturur fakat cüzdan ve kemeri birbiriyle uyumlu şekilde seçmek bazen zor olabilmektedir. Hem renklerin uyumunu hem de kullanılan maddelerin benzerliğini yakalamak her zaman mümkün olmayabilir. Dolayısıyla birlikte satılan cüzdan ve kemer setleri bu konuda çok daha avantajlıdırlar. Cüzdan ve kemer setlerinin hem renkleri birbiriyle uyumludur hem de aynı maddeden üretildikleri için şık bir görünüm oluştururlar.

Cüzdan ve kemer setlerinde genelde en çok kullanılan madde deridir. Bu gerçek deri veya suni deri şeklinde olabilir. Sarar en iyi kalitede deriyle üretilen cüzdan & kemer setleri ile erkek modasının da öncülüğünü üstleniyor.

Gerçek Deri Cüzdan & Kemer Setleri

Gerçek deriden üretilen cüzdan ve kemer setleri oldukça şık bir görüntüye sahiptirler. Gerçek deriden üretildikleri için oldukça sağlamdırlar ve uzun kullanım ömrüne sahiptirler. Özellikle cüzdan gibi her gün sık sık kullanılan ürünlerin sağlam olması önemlidir. Gerçek deri cüzdan ve kemer setleri genellikle siyah ve kahverengi renklerde üretilirler. En popüler renkler siyah kemer ve kahverengi kemer olsa da artık farklı renklerde de gerçek deri cüzdan ve kemer setleri üretilmektedir. Her erkeğin dolabında klasik ve şık bir tarzın vazgeçilmezi olan gerçek deri cüzdan ve kemer setlerinden en az bir tane olması gerekir.

Suni Deri Cüzdan & Kemer Setleri

Bazı müşteriler hayvan haklarından ya da pahalı fiyatlardan dolayı gerçek deri kullanmayı tercih etmezler. Bu durumda onlar için en uygun olan seçenek suni deriden üretilen cüzdan ve kemer setleridir. Suni deri cüzdan & kemer setleri görüntü açısından gerçek deriden farksızdır. Gerçek deri ile tamamen aynı görüntüye sahip olan suni deri cüzdan ve kemerlerin çok geniş bir renk skalası vardır. Suni deri oldukları için istenilen renkte kolayca üretilebilirler. Farklı renkleri kullanmayı seven ve renk çeşitliliğine önem veren erkekler için suni deri cüzdan ve kemer setleri çok daha ideal ürünlerdir.

Cüzdan & Kemer Setlerinin Fiyatları

Cüzdan ve kemer setlerinin fiyatlarını belirlemede en temel nokta üretildiği maddedir. Eğer gerçek deri cüzdan ve kemer setlerinden satın almak istiyorsanız biraz daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Buna karşılık suni deriden üretilen cüzdan ve kemer setleri ise gerçek deriye göre daha uygun fiyatlıdırlar. Bunun dışında cüzdanların cep sayıları, kullanım kolaylığı sağlamaları gibi özellikleriyle; kemerlerin sahip olduğu tokaların ve dikişlerin kalitesi gibi detaylar da cüzdan ve kemer setlerinin fiyatını belirlemede diğer kriterlerdir. Her cebe uygun fiyat aralığı bulunan Sarar cüzdan ve kemer setleri ile kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Erkeksi dokunuşlar ve özgün moda anlayışı ile kombininizi birbirinden kaliteli Sarar cüzdan ve kemer setleriyle tamamlayabilirsiniz.

Sarar mağazasına ait cüzdan ve kemer setleri fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.