Çift Kişilik Çarşaf Takımı

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sarev Çift Kişilik Çarşaf Takımı Modelleri ve Fiyatları

Uyku kalitesi sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Sağlam ve derin bir uyku için yatağınızda konforlu hissetmeniz önem arz eder. Sarev çift kişilik çarşaf takımı modelleri sizi aradığınız kaliteli ve huzurlu uykuya hazırlar. Pamuklu kumaş terlemenizi ve üşümenizi engeller. Çift kişilik çarşaflar saten, pamuk, ipek ve bambudan oluşan dokuları ile son derece yumuşaktır. Çift kişilik çarşaf takımları özgün renk seçenekleri ve kalitesi ile rahat hissetmenizi sağlarken dekorasyonunuza da hitap eder. Farklı renk kombinasyonları ile zevkli takımlar oluşturmanızı amaçlar. Turkuaz, hardal, yeşil, pembe, gri, kiremit gibi seçenekleri bulunan ürünler farklı zevklerden birçok kişiye hitap eder. Seçeceğiniz çift kişilik çarşaf takımının nevresimlerinizle ve dekorasyonunuzla uyumlu olması da dokusu kadar önemlidir.

Çift Kişilik Çarşaf Takımı Nasıl Takılır?

Çarşaf değişimi hijyenik bir ortam ve huzurlu hissetmeniz açısından sıklıkla yapılmalıdır. Genelde haftada bir veya on günde bir yapılması önerilir. Değişim aşamasının yorucu görünmesi sebebiyle çift kişilik çarşafların takılması son derece basittir. Çift kişilik çarşafların birçoğu lastikli oluşu ile kullanım kolaylığı sağlar. Yatağın bir tarafına geçirildikten sonra lastiği sayesinde yerinden ayrılmayan çarşaf, kolaylıkla diğer tarafa da takılabilir. Lastiksiz formdaki çarşafları ise basitçe sererek ve yatak kenarlarından sabitleyerek kullanabilirsiniz. Yastık kılıfları ise basitçe iki hamlede kolaylıkla yastıklara takılabilir. Antibakteriyel olarak hazırlanan kumaşlar astım, alerji gibi sorunları olan kişiler için birebirdir. Sanforized kumaş teknolojisinden hazırlanan ürünler sıklıkla yıkanabilir. Bu kumaşlar defalarca kez yıkansa bile küçülmez ve yatağınıza uymaya devam eder.

Çift Kişilik Çarşaf Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Yatağınıza ve tarzınıza uygun çift kişilik çarşaf takımı tercih etmek göz zevkiniz ve konforunuz için gereklidir. Bunun yanı sıra uygulamada pratik olan ve kullanımı zor olmayan parçalar tercih etmek işinizi kolaylaştırır. Sarev çift kişilik çarşaf takımı ölçüleri sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir. 160 x 200 ölçüleriyle hazırlanan takımlar standart şekilde üretilen yataklar için son derece uygundur. Ortalama boydaki yataklarınıza kolaylıkla uyum sağlayan bu parçalar esneyen ve lastikli yapısı ile pratik bir biçimde takılabilir. Çarşaf değiştirmekten hoşlanmayan ve düzgün biçimde takmakta zorlanan kişiler tarafından bile kolaylıkla kullanılabilir. Hızla değiştirilebilen ve çekme yapmayan parçaların özgün renk seçenekleri mevcuttur. Zevkinize ve nevresimlerinize göre uygun seçimleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pamuklu Çift Kişilik Çarşaf Takımı Modelleri

Çift kişilik çarşaf takımı modelleri farklı zevklere sahip kişilerin ortak noktada buluşabilmesi bakımından seçimi önemli ürünlerdir. Nevresim, çarşaf, yastık gibi modellerde her iki tarafın da beğenebileceği sade ve zarif seçenekler bulmak oldukça zordur. Desensiz ve tek renk modellerden hoşlanan kişiler tarafından oldukça beğenilen pamuklu çift kişilik çarşaf modelleri sıklıkla tercih edilir. Tamamı pamuktan oluşan kaliteli takımlar abartıdan hoşlanmayan ve konforuna düşkün kişiler için idealdir. Üstelik oldukça farklı renk seçeneği bulunan çift kişilik çarşaf modellerinde herkesin beğenebileceği model ve renkler Sarev’de.

Lastikli ve Lastiksiz Çift Kişilik Çarşaf Takımı Modelleri

Kullanım şekilleriyle ayrışan modeller pratik olmasına göre lastikli ve laztiksiz çarşaf takımı modelleri tercih edilebilir. Çarşaf geçirmekte zorlanan kişiler için lastikli seçenekler idealdir. Uyurken sıklıkla dönen ve çarşafın toplanmasından rahatsız olan kişiler için de lastikli seçenekler son derece uygundur. Lastiksiz kullanılan klasik çarşaflar da beğenilen modeller arasında. Sakin uyuyan ve kalktığında çarşafı bozulmayan kişiler için lastiksiz seçenekler yeterli olur. Her iki modeli de uyku konforunuza göre gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Sarev Çift Kişilik Çarşaf Takımı Fiyatları

Zevkinize ve tarzınıza uygun parçalar seçerken çift kişilik çarşaf takımı fiyatları modellerine göre değişebilir. Farklı birçok tarza hitap etmesiyle tasarımları dikkat çeken Sarev çift kişilik çarşaf takımları, evlerinizle ve odalarınızın dekorasyonuyla ahenk içinde kullanılabilecek çeşitleri bulundurur. Beyaz, bordo, mint yeşili, lacivert gibi özgün, sade ve şık seçenekleri bulunan ürünleri inceleyerek zevkinize ve odanıza göre tercih edebilirsiniz. Yıl boyunca Sarev ürünleri ile ilgili kampanyalardan haberdar olabilmek için sarar.com’u takip edebilir ve e-bültene abone olabilirsiniz.