KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Bebek Yorganları

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Bebek Yorgan Modelleri ve Fiyatları – SAREV

Bebekler günün büyük bir kısmını uykuda geçirirler ve sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi için kaliteli bir uyku uyumaları gerekir. Bu nedenle bebek yastık, bebek yorgan, bebek battaniye gibi bebek uyku ürünlerini seçerken özen gösterilmelidir.

Bebek yorganlarının temelde sahip olması gereken iki ana özelliği vardır. Bebek yorganları soğuğa karşı dayanıklı malzemelerden üretilmeli ve bunun yanında insan cildine alerjik etki yapacak malzemelerden üretilmemiş olmalıdır. Özellikle bebeklerin normal yetişkinlere oranla çok daha hassas ciltleri olduğu için alerjik reaksiyonlara karşı çok daha fazla duyarlıdırlar. Bu sebeple bebek yorganları için kullanılacak malzemelerin özenle seçilmesi gerekir. Bunun dışında bebek yorganlarının ısıtma yetenekleri oldukça iyi olmalıdır. Bebekler uyurken vücut ısıları çok sık şekilde değişir. Bu sebeple vücut ısılarını dengeleyecek kaliteli malzemelere sahip bebek yorganları üretilmesi çok önemlidir. Doğallıktan ödün vermeyen Sarev bebek yorganı modellerini tercih edebilirsiniz.

Bebek Yorganı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin alerjik reaksiyonlara maruz kalmaması için teniyle direkt temas eden ürünlerin kaliteli olanlarını tercih etmelisiniz. Bebek yorganlarının da alerjiye sebep olmayan doğal ve yumuşak kumaşlardan tercih edilmesi gerekir. Bu sebeple %100 doğal pamuk ve bambu kumaşlardan üretilen antialerjik ve anti bakteriyel yorganlar bebekler için en ideal seçimlerden biridir.

Yorganın kumaşı kadar dolgu maddesi de çok önemlidir. Bebek yorganları hava geçirgenliği yüksek ve terletmeyen dolgu malzemelerine sahip olmalıdır. Ayrıca bebeğin üzerinde ağırlık yapmamalı ve hafif olmalıdır. Bu özellikler dikkate alındığında en iyi dolgu malzemelerinin pamuk, bambu, pamuklu elyaf ve organik silikon olduğunu söyleyebiliriz.

Bebek yorganlarının boyutu da oldukça önemlidir. Küçük bir yorgan gece bebeğinizin üstünün açılmasına ve üşümesine sebep olabilir. Aksine büyük bir yorgan da bebeğinizin üzerinde birikerek ağırlık hissi ve rahatsızlık vererek uykusunun bölünmesine neden olabilir. 6. ayı geçtikten sonra bebeğinize alacağınız en ideal boyutlu yorganlar 95x145 cm olan yorganlardır.

Bebek Yorgan Modelleri

Pamuk Bebek Yorganları: Pamuk hem kumaş olarak hem de dolgu malzemeleri olarak bebek yorganları için en iyi seçeneklerden biridir. Doğal bir madde olduğu için hem bebeğinizin cildinde alerji yapmaz hem de nefes alabilen yapısı sayesinde bebeğinizin terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar. Üstelik hafif olduğu için de konforlu bir uyku verir.

Bambu Bebek Yorganları: Bambu yorganların özellikleri de pamuk yorganlarla hemen hemen aynıdır. Hafif, nefes alabilen, terletmeyen, antialerjik ve anti bakteriyel yapısıyla bebekler için en ideal yorgan malzemelerinden biridir. Sadece yorgan olarak değil, yastık olarak da bambu tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin için tamamen rahat bir uyku sağlamış olacaksınız.

Silikon Bebek Yorganları: Silikon yorganlar da ultra hafif ve yumuşak yapısıyla bebekler için ideal yorganlardan biridir. Üstelik anti bakteriyel özelliklerinden dolayı da bebeğinizin sağlıklı bir uyku çekmesi için en iyi seçeneklerden biridir.

Yün Bebek Yorganları: Yün bebek yorganları sıcak tutma özellikleri sayesinde kışın bebeğinizin ısınması için tercih edebileceğiniz yorgan modellerindendir. Üstelik yüksek emiş gücüne de sahiptir.

Bebek Yorgan Fiyatları

Bebek yorganlarının fiyatları özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Birbirinden güzel kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş bebek yorganlarını uygun fiyatlarla birleştiren Sarev bebeğiniz için vazgeçilmez uyku ürünlerini beğeninize sunuyor. Bebek uyku ürünlerini daha uzun süreli kullanmak ve hijyenini kolaylıkla sağlayabilmek için yatak ve yastık ürünlerinlerini kapsayan bebek alez ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Bebek yorganlarınızı tamamlayacak bebek nevresim takımları, Sarar'ın özenle tasarlanmış koleksiyonunda,  bebeklerin konforu ve rahatlığını sağlamak için bulunuyor. Bebek yorganları, yumuşak ve nefes alabilir kumaşlarıyla miniklerin rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlarken, özel tasarımlarıyla odalarına sevimli bir hava katıyor. Sarar'ın bebek nevresim takımları ise, renkli desenleri ve kaliteli malzemeleriyle bebeğinizin dünyasını renklendiriyor. Hassas bebek ciltleri düşünülerek üretilen nevresim takımları, yumuşak dokularıyla onlara özel bir konfor sunuyor. Sarar, ebeveynlerin güvenini kazanarak estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor, böylece bebeğinizin her anını özel kılıyor. Bebek yorganları ve nevresim takımları kategorisinde, kalite ve sevgiyle hazırlanan ürünleri keşfedin, bebeklerinizin rahatlığını ve mutluluğunu ön planda tutun.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev bebek yorgan modelleri için tıklayınız.