Valiz

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Valiz Modelleri ve Fiyatları – Sarar

Valiz modelleri olmadan seyahat etmek mümkün değil! Bu sebeple herkesin evinde her boyda valiz modelleri bulunuyor. Valiz modelleri tercih ederken de dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası var.

En iyi valiz modelleri ve fiyatları Sarar mağazalarında sizleri bekliyor! Kaliteli ve uygun valiz modelleri ve fiyatları ile Sarar sizlere seyahat etmeyi daha da kolaylaştırıyor!

Valiz fiyatları çok çeşitli olmakla birlikte en uygunları her zaman olduğu gibi yine Sarar mağazalarında.

Valiz Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tabii ki valiz modellerini kombininize göre seçmeniz gerekmez çünkü sürekli kullanılan parçalar değillerdir. Sadece seyahat ederken kullanılırlar ve herkesin evinde genellikle bir ya da iki tane bulunurlar. Peki valiz seçerken özellikle nelere dikkat etmeliyiz? En önemli konu tabii ki valizin kalitesidir. Valizler çok fazla eşya taşırlar. Bu sebeple kaliteli olmaları oldukça önemlidir ve üzerlerinin çatlamayan materyallerden yapılmış olmaları gerekir. Bazı valizler boşken de ağırdırlar, bu tip valizlerin taşınması oldukça zor olabiliyor. Valizler genellikle 15 kg’dan fazla eşya taşırlar, bu sebeple de ne kadar hafif olurlarsa o kadar iyiler. İki tekerlekli modeller olduğu gibi dört tekerlekli modeller de mevcuttur. Dört tekerlekli modeller oldukça kolay hareket ettirilirler, bu sebeple bu modelleri tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise valizinizin boyutudur. Valizler genellikle üç temel boyutta olurlar: Kabin boy, orta boy ve büyük boy. Eğer yanınızda sadece kabin bagajı götürecekseniz en küçük boy olan kabin boy valizler tercih edebilirsiniz. Bu valiz modellerinde genellikle 8-10 kg eşya taşınır. Orta boy ve büyük boyu ise gittiğiniz yerde kalacağınız süreye göre seçebilirsiniz. Bazı valizler körüklüdürler. Bu modeller size daha fazla yer kazandırdığı için seçmeniz mantıklı olacaktır. İstenmeyen durumlara sebep olmamak için ve valizinizi her mevsim kullanabilmeniz için mutlaka su geçirmeyen modeller tercih etmelisiniz. İçinde pek çok eşya varken su ve nem geçirirse eşyalarınız zarar görürler. Ürünün dikiş kalitesi ve sapının kalitesi de oldukça önemlidir. Dikişleri kalitesiz bir ürün aldığınızda seyahat esnasında bavulunuz yırtılırsa ya da patlarsa oldukça rahatsız edici bir deneyim yaşamış olursunuz. Ürünün sapı kırılırsa ya da çekilmezse bavulunuzu taşımak oldukça zorlaşacaktır. Bu sebeple ürünün her anlamda çok kaliteli olması önemlidir. Valizinizi seçerken ve eşyalarınızı yerleştirirken mutlaka kullandığınız araca göre bir seçim yapmalısınız. Havayolu şirketlerinin karayollarından veya demiryollarından farklı kuralları mevcuttur. Kabin boy bagaja sıvı bir şeyler koyamamanız gibi. Ayrıca bagaj sınırı da vardır, aştığınız takdirde fazla ücret ödersiniz. Bu sebeple de mutlaka valiz alışverişinden ve yerleştirmeden önce kuralları okuyun. Bunlar gibi ayrıntıları takip ederek kendiniz için en uygun valiz modelini bulabilirsiniz.

En İyi Valiz Modelleri Sarar’da

Kaliteli materyallerden iyi dikişlerle üretilen Sarar valiz modelleriyle seyahat esnasında istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Her türlü seyahate göre uygun valiz boyutu ve modeli Sarar mağazalarında sizi bekliyor. Birbirinden farklı modelleriyle kendi tarzınıza göre bir bavul modelini Sarar mağazalarında bulabilirsiniz! Bu kaliteye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Sarar mağazasını ya da Sarar internet sitesini ziyaret etmek. En iyi valiz modelleri Sarar’da.