KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Marine Gömlek

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Marine Gömlek Modelleri ve Fiyatları – SARAR

Yaz aylarında mağazaların vitrinlerinde baskın olarak gördüğümüz üç ana renk vardır. Bunlar lacivert, beyaz ve kırmızıdır. İşte bu renkleri bir araya getiren modaya marine modası denmektedir. Marine modasında bu üç rengin dışında enine çizgilerin olduğu breton tarzı da sık sık görülmektedir. Ayrıca deniz, dalga, yelken, gemi gibi figürler de marine stilinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Marine stili olan bu detaylar her giyim ürününde kullanılsa da özellikle erkekler için en fazla gömlek modellerinde kullanılmaktadır. Marine gömlekler yaz aylarında şık ve salaş bir tarz yaratmak için kullanılacak en iyi parçalardan biridir. Peki, sıcak yaz aylarında ferah bir marine stili yaratmak için tercih edebileceğiniz marine gömlek modelleri nelerdir?

Marine Gömlek Modelleri

Breton Gömlekler: Breton stili enine çizgiler demektir. Bu enine çizgiler lacivert ve beyaz olabileceği gibi kırmızı ve beyaz da olabilirler. Breton stilinin en çok kullanıldığı ürünlerden biri gömleklerdir. Breton stili çizgilere sahip pamuk, bambu veya keten gömlekler yazın hem ferah olmanızı sağlayacak hem de marine stilini mükemmel şekilde yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Marine modasında breton stili enine çizgiler çok sık kullanılsa da dikey çizgiler de son derece popülerdir.

Düz Basic Gömlekler: Düz basic gömlekler her stilde olduğu gibi marine stilinde de vazgeçilmez parçalardan biridir. Eğer sadelikten yanaysanız özellikle düz gömlekler adeta vazgeçilmeziniz olacaktır. Özellikle marine stilinde sıkça kullanılan düz basic gömlek renkleri beyaz, mavi, lacivert ve kırmızıdır. Özellikle kombininizdeki diğer parçalar hareketli ise bunu basic gömleklerle tamamlayabilirsiniz.

Desenli Gömlekler: Marine modasında desenli gömleklerin yeri ayrıdır. Özellikle yelken, çapa, dalga, deniz gibi desenlere sahip gömlekler marine modasının en sevilenlerinden biridir. Bu desenler yer yer tüm gömleği kaplayabileceği gibi tek ve büyük bir desen şeklinde de olabilirler. Yine bu desenlere sahip gömlekler genellikle mavi, lacivert, beyaz veya kırmızı renk ağırlığındadır. Desenli gömlekler de pamuk, bambu veya keten gömlek şeklinde olabilirler. Özellikle canlı ve dinamik bir tarzı seviyorsanız marine desenli gömlekler tam size göre olacaktır.

Keten Gömlekler: Keten gömlekler hem kadınlar için hem de erkekler için yazın vazgeçilmezidir. Keten gömlekler yapısı gereği oldukça hafif ve hava geçirgenliği çok yüksek olan kumaş türünden üretilirler. Dolayısıyla sıcak ve bunaltıcı yaz aylarında keten gömlek adeta bir kurtarıcıdır. Keten gömlek marine stilinde de rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle beyaz, mavi, lacivert ve kırmızı keten gömlekler marine stilinizi yansıtma konusunda size oldukça yardımcı olacak. Keten gömlekler özellikle şortlar ve kot pantolonlarla kombinlendiğinde salaş ve rahat bir görüntü ortaya koymaktadır. Böylece hem sıcak yaz aylarında ferah ve konforlu bir gün geçirecek hem de marine stilini mükemmel şekilde yansıtabileceksiniz.

Kısa Kollu Gömlekler: Yazın bunaltıcı sıcaklarında çoğu kişi uzun kollu gömlek giymek istemez. Rahat ve ferah oluşundan dolayı kısa kollu gömlekler marine stilinde de yer alıyor. Kısa kollu gömlekler düz, tropikal desenli, çizgili, geometrik desenli ve daha birçok çeşitte üretilebilirler.

Marine Gömlek Fiyatları

Marine gömlek fiyatları üretildiği kumaşa, kesime ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin hava geçirgenliği yüksek olan ve terletmeyen kumaşlardan olan pamuk, keten ve bambu gibi malzemelerden üretilen gömlekler daha pahalı iken polyester ve sentetik malzemelerden üretilen gömlekler ise daha uygun fiyatlıdır. Sarar sizin için birbirinden güzel ve kaliteli marine stili gömlekleri her bütçeye uygun geniş fiyat aralığı ile zevkinize sunuyor.

En şık ve uygun fiyatlı Sarar marine gömlek modelleri için tıklayınız.