KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Bebek Battaniyeleri

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bebek Battaniye Modelleri ve Fiyatları – SAREV

Bebeklerin cildi yetişkinlerin cildine nazaran çok daha hassastır ve çok daha fazla dikkat ister. Bundan dolayı bebekler için üretilen tekstil ürünleri de ekstra özen ister. Genel olarak alerjen yapıda olmayan, iyi nefes alabilen, yumuşak ve doğal malzemelerden üretilmiş bebek tekstil ürünleri kullanmak gereklidir. Özellikle bebeklerin kaliteli, sağlıklı ve deliksiz bir uyku uyumaları, büyümeleri ve gelişmeleri açısından çok önemlidir. Tam bu noktada bebek battaniyelerinin de önemi artmaktadır. Bebek battaniyelerini bebekler direkt olarak giymeseler de yüzlerine ve ağızlarına temas eder. Bu nedenle bebek battaniyelerinin özenle ve kaliteli olarak üretilmeleri gerekmektedir. Gelin, bebek battaniyelerinin seçiminde dikkat edilmesi gerekenlere göre bebek battaniye modellerine birlikte bakalım.

Kaliteli Malzemelerden Üretilen Bebek Battaniyeleri

Bebek battaniyesi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri kaliteli malzemelerden üretilmiş bebek battaniyesi modellerini tercih etmektir. Bu bağlamda %100 organik pamuktan üretilmiş bebek battaniyeleri en ideal seçimlerden biri olacaktır. %100 pamuk bebek battaniyeleri hafif ve yumuşak yapısıyla bebeğinizin hassas cildi için alerji ve tahriş riskini en aza indirir. Bunun yanında pamuk hava geçirgenliği yüksek bir özelliğe sahip olduğu için pamuk battaniyeler gece boyu bebeğinizin terlemeden rahat bir uyku uyumasını sağlar. Ayrıca pamuktan üretilmiş battaniyeler gece boyu bebeğinizin ısı dengesini koruyarak deliksiz bir uyku geçirmesine de yardımcı olur.

Hafif Bebek Battaniyeleri

Bebek battaniyelerinin hafif olması çok önemlidir. Ağır bebek battaniyeleri altında bebekler rahatsız hissedecek ve uykuları sürekli bölünecektir. Ayrıca kalın ve ağır bebek battaniyeleri bebeğinizin gece terlemesine de neden olabilir. Gece terlemeden dolayı nem oranının artması bakterilerin çoğalması için uygun ortam oluşturur. Bu sebeple yün battaniyeler tercih edilmemelidir. Hafif yapısıyla en rahat battaniye çeşitlerinden olan %100 organik pamuk battaniyeler bebekleriniz için en hafif ve en ideal battaniye modellerindendir.

Yumuşak Bebek Battaniyeleri

Bebeklerin cildinin yetişkinlere oranla çok daha hassas olduğunu söylemiştik. Dolayısıyla bebeğinizin cildine temas eden sert veya yapay malzemelerden üretilmiş her şey bebeğinizin cildini tahriş etme potansiyeline sahiptir. Dolayısıyla bebeğinizle temas halinde olan battaniyelerde de yumuşak tercihlerden yana olmalısınız. Yine pamuktan üretilmiş battaniyeler yumuşak dokusuyla bebeğinizin derin ve sağlıklı bir uyku uyuması için en elverişli battaniye modellerinden biridir.

Doğru Boyutlarda Bebek Battaniyeleri

Bebek battaniyesi seçerken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de battaniyenin boyutudur. Olması gerekenden küçük bir battaniye bebeğinizin gece hareket ederek üstünün açılmasına ve üşüyerek hasta olmasına sebebiyet verebilir. Bunun aksine olması gerekenden büyük bir battaniye ise bebeğinizin hareket alanını kısıtlar ve rahatsız ederek uykusunun bölünmesine neden olabilir. Bebeğinize göre en uygun boyutlarda battaniyeleri tercih etmelisiniz.

Isı Dengeleyici Özellikte Bebek Battaniyeleri

Bebeklerin vücut ısıları gece boyunca değişkenlik gösterir. Bu sebeple kışın bebeğinizi üşütmeyecek yazın ise bebeğinizi sıcaktan bunaltmayacak özelliklerde ısı dengesini iyi ayarlayabilen bebek battaniyeleri tercih etmelisiniz. Dolayısıyla kış aylarında pamuk ve hafif yünlerden üretilmiş battaniyeler yazın ise serin tutan müslin battaniyeler bebekleriniz için en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Bebek Battaniyelerinin Fiyatları

Bebek battaniyelerinin fiyatları battaniyenin boyutu, ısı özellikleri, hava alabilme kapasitesi ve üretildiği malzemelerin doğallığı gibi kriterlere göre değişkenlik gösterir. Doğal malzemelerden üretilen bebek battaniyeleri daha pahalıyken yapay malzemelerden üretilen bebek battaniyeleri ise daha ucuzdur. Birbirinden güzel renklere ve desenlere sahip, bebeğinizin tüm ihtiyaçlarına yönelik özenle hazırlanan kaliteli ve aynı zamanda bütçe dostu fiyatlara sahip Sarev bebek battaniyeleri ile bebeğinizin uykusu için en güzel tercihi yapmış olacaksınız.

Bebek battaniye ile tamamlayabileceğiz bebek nevresim takımları, miniklerinizin uykularını daha keyifli hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Sarar'ın bebek nevresim takımı koleksiyonu, yumuşak dokuları, sevimli desenleri ve kaliteli kumaşlarıyla dikkat çeker. Bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek üretilen bu nevresim takımları, zarif detayları ve kullanışlı özellikleriyle öne çıkar. Renkli dünyalarına uygun tasarımlarıyla minikleri büyüleyen bu takımlar, rahat bir uyku ortamı sağlamak için ideal bir seçenektir. Bebek nevresim takımı koleksiyonu dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirerek ebeveynlerin güvenini kazanıyor. Bebeğinizin konforunu düşünerek hazırlanan bu takımları keşfedin ve onların dünyasına renk katın.

En şık ve uygun fiyatlı Sarev bebek battaniye modelleri için tıklayınız.