KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Atkı ve Şapka

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Atkı Modelleri ve Fiyatları – Sarar

Atkı modelleri kış aylarının vazgeçilmez parçalarıdır. Kış aylarında sıcak tuttukları için hemen hemen her erkek tarafından tercih edilirler. Fakat atkı modelleri sadece sıcaktan korumazlar, aynı zamanda çok önemli aksesuarlardır. Direk göze çarptıkları için kullanıldıkları zaman en önemli aksesuarlarınızdan biri haline gelirler.

Farklı atkı ve kaşkol modelleri uygun fiyatlarla Sarar’da. Size şıklık katacak atkı ve kaşkol modellerini incelemek için Sarar online satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Atkı Modellerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Her kombinde olduğu gibi atkı modelleriyle yaptığınız kombinlerde de ilk dikkat etmeniz gereken nokta uyum. Modelden renge kadar her detayınız uyumlu gözükmeli. Kullandığınız atkı modelleri ne kadar kaliteli olursa olsunlar, kombinlerinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Bunun için ilk dikkat etmeniz gereken de renk uyumu. Gri ve siyah gibi renkler hemen hemen her kombinle kullanılabildikleri için sıklıkla tercih edilmektedirler. Siyah tonlarında yaptığınız bir kombinde gri bir atkı kullanırsanız çok şık bir kış kombini yapmış olursunuz. Daha günlük ve casual kombinlerde ise örgü atkı modellerini tercih edebilirsiniz. Örgü atkı modelleri el emeğinin ürünleri olduklarından oldukça şık gözükürler. Kazak üzerine giydiğiniz örgü atkıyla oldukça uyumlu bir görünüm yakalarsınız.

Kış deyince akla gelen bir diğer aksesuar da tabii ki bereler! Atkı veya kaşkol ile bereyi beraber kullanmak çok tercih edilen bir kombin türüdür. Fakat burada atkınızın her şeyden önce berenizle uyumlu olması oldukça önemlidir. Aynı renk tercih etmek zorunda değilsiniz, birbirleriyle uyumlu atkı ve bere modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat ikisinin renginin ve hatta modelinin de aynı olması oldukça şık ve uyumlu bir görünüme yol açacaktır. Aynı renk değilseler de gri atkı ve siyah bere gibi uyumlu renkler kullanabilirsiniz.

Atkı ve kaşkol modelleri sadece kış kombinlerinde değil aynı zamanda sonbahar kombinlerinde de tercih edilebilir! Sonbahar kombinlerinde kullanacağınız kalın örgülü bir atkı hem sizi soğuktan koruyacaktır hem de sonbahar havası vermenizi sağlayacaktır. Sonbaharda hırkalarla, kazaklarla ve hatta deri ceketle bile atkı modellerini kullanabilirsiniz.

Atkı modellerinin en temel işlevleri sizi soğuktan korumaktır. Bu sebeple mevsime göre alışveriş yapmanız oldukça önemlidir. Sonbaharda kalın örgülü modeller tercih edebilirsiniz. Kışın soğuk havasında ise oldukça sık ve sizi sıcak tutan materyallerden üretilmiş atkı modellerini tercih etmeniz gerekir. Atkınızın uzun ömürlü olması için kaliteli materyallerden üretilmiş atkı modellerini tercih etmeniz de önemlidir. Bu sayede sökülme ya da yırtılma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız. Her kombininiz için de farklı atkı modelleri kullanırsanız daha şık ve karizmatik görünürsünüz!

En İyi Atkı Modelleri Sarar’da

Türkiye’de erkek aksesuarları denilince akla gelen ilk markası Sarar, birbirinden farklı atkı ve kaşkol modelleri ile her tarz ve zevke müşterisinin isteklerini karşılamaya devam ediyor. Kaliteli ve kalitesine göre uygun atkı modelleri ve fiyatları ile Sarar müşterilerinin hem şıklığını hem de ceplerini düşünüyor! Eşsiz tasarımları ve birbirinden farklı modelleriyle Sarar mağazalarında istediğiniz atkı modelini bulamamanız mümkün değil! Kaliteli materyallerden üretilen Sarar atkı modelleri sadece kombininizin karizmatikliğini değil aynı zamanda kış aylarında sizi sıcak tutma garantisi de veriyor. Bu şıklığa hemen sahip olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın Sarar mağazasını ya da Sarar internet sitesini ziyaret etmek. En iyi atkı modelleri Sarar’da.