Activewear Giyim

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Activewear Giyim Modelleri ve Fiyatları – SARAR

Activewear giyim demek aslında spor giyim demektir. Activewear giyim ürünleri eskiden sadece spor yaparken kullanılıyordu. Artık günümüzde ise spor giyim bir moda haline gelmiştir. Rahat Activewear giyim ürünleri artık sadece spor yaparken değil günlük yaşamda dışarı çıkarken, deniz kenarında yürüyüş yaparken, alışveriş yaparken, gündüz bir yemeğe giderken ve aklınıza gelebilecek her türlü günlük aktivitede rahatlıkla kullanılıyor. Activewear giyim dediğimizde de genellikle aklımıza hemen eşofmanlar gelmektedir. Eşofmanlar da kendi içerisinde eşofman üstleri, eşofman altları ve eşofman takımları olarak ayrılmaktadır.

Activewear Giyim Modelleri

Eşofman Üstleri: Eşofman üstleri spor yaparken ve ayrıca günlük hayatta konforlu bir kullanım sağlayan giyim ürünlerinden biridir. Kullanım amacına bağlı olarak hava alabilen ve terletmeyen ayrıca teri çabuk emen bir yapısı vardır. Eşofman üstleri fermuarlı, fermuarsız, kapüşonlu ya da kapüşonsuz şekilde üretilebilirler. Siz de zevkinize ve ihtiyacınıza göre istediğiniz eşofman üstü modellerinden birini edinebilirsiniz. Bahar aylarında ve serin yaz gecelerinde fermuarlı eşofman üstleri genelde bir dış giyim ürünü olarak da kullanılabilir. Tişörtün, atletin veya bluzun üzerine fermuarlı bir eşofman üstü giyerek hem soğuktan korunmuş olursunuz hem de spor ve rahat bir tarz elde etmiş olursunuz. Yağışın bol olduğu bahar ve kış aylarında ise kapüşonlu eşofman üstleri iyi bir tercih olacaktır. Eşofman üstleri pamuk, bambu, polyester, sentetik ve viskoz gibi malzemelerden üretilebilirler.

Eşofman Altları: Eşofman altları günümüzde başta gençler olmak üzere her kesim için popüler bir giyim ürünüdür. Eşofman altları rahat olması sebebiyle sadece spor yaparken değil günün her alanında giyilen bir ürün haline gelmiştir. Eşofman altları genellikle eşofman üstleri ile kombinlense de tişörtlerin ve bluzların altına da rahatlıkla giyilebilir. Eşofman altları kendi içerisinde bileği lastikli, lastiksiz, dar kesim, geniş kesim gibi modellere ayrılabilir. Siz de tarzınıza ve göz zevkinize göre istediğiniz bir eşofman altını edinebilirsiniz. Eşofman altları uzun, kapri ve kısa şort modellerinde de olabilirler. Mevsime uygun olan bir eşofman altı giyerek hem rahat hissedebilir hem de spor tarzınızı mükemmel şekilde yansıtabilirsiniz.

Eşofman Takımları: Eşofmanlar eşofman üstü ve eşofman altı olarak ayrı ayrı satılabildiği gibi eşofman takımı olarak beraber de satılmaktadır. Ayrı ayrı almak yerine eşofman takımı almanın bazı avantajları vardır. Eşofman takımları ayrı ayrı alınan eşofman parçalarına göre daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca eşofmanları ayrı ayrı almak istediğinizde birbirine uyumlu renkler ve parçalar seçmekte zorlanabilirsiniz. Buna karşın eşofman takımlarında parçalar birbiriyle uyumludur ve daha güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Eşofman takımları yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak farklı modellere sahiptir. Örneğin yazlık bir eşofman takımında alt parça şort ve üst parça da kısa kollu olabilir. Bunun tam tersine kışlık ve mevsimlik eşofman takımları ise uzun kollu ve uzun bacaklı olacaktır. Eşofman takımları da pamuk, bambu, polyester ve sentetik gibi malzemelerden üretilebilirler.

Activewear Giyim Fiyatları

Activewear yani spor giyim ürünlerinin fiyatları üretildiği kumaşa ve modele göre değişkenlik gösterir. Polyester ve sentetik gibi yapay malzemelerden üretilen spor giyim ürünleri daha uygun fiyatlı iken pamuk, bambu gibi amacına uygun olarak nefes alabilen, terletmeyen kumaşlardan üretilen daha üst sınıf spor giyim ürünleri ise daha pahalı modeller arasındadır. Siz de birbirinden güzel eşofman altları, eşofman üstleri ve eşofman takımlarının bulunduğu Sarar activewear koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Rahat, kaliteli ve her bütçeye uygun geniş fiyat aralığına sahip spor giyim ürünlerinden edinebilirsiniz. Activewear giyim modelleri için tıklayınız.