Enflasyonla Topyekün Mücadele Kampanyası:

11.10.2018-31.12.2018 Tüm SBM Mağazalarda ve Bayilerde geçerli olacaktır.

Yıl sonuna kadar Hazır Giyim sezon ürünlerinde %20, Hazır Giyim sezon sonu ürünlerinde mevcut indirimimiz üzerine +%10, Hazır Giyim Fabrika Satış Mağazalarında%10 ve Sarev ürünlerinde %10 indirim uygulanacaktır.

 

%50’ye Varan İndirim ve 3 Al 2 Öde kampanyası:

SARAR %50’ye varan İndirim Kampanyası; 20.07.2018 ile 17.09.2018 tarihleri arasında seçili Sarar Mağazaları’nda geçerli indirim kampanyasıdır. İndirim süresince yaz (yeni) sezon seçili erkek ürünlerinde %50 indirim uygulanacaktır. Seçili Seremoni, erkek Aksesuar ve “Özel Dikim” tanımlı ürünlerde indirim bulunmamaktadır. Seçili Nos erkek ürünlerinde %30 indirim geçerlidir. Seçili Triko, Triko Hırka, Triko Mont, Triko Yelek, Triko Ceket, Süveter, Tişört, Polo Tişört, Şort, Sweatshirt, Triko Mont ve Deri Giyim ürün grubuna ait erkek ürünlerinde %40 indirim geçerlidir.

Seçili ürünlerde %50 indirim vardır. %50 indirimli fiyatı etiket üzerinde mevcut olan çift fiyatlı “Outlet” tanımlı Aksesuar ve NOS hariç diğer erkek ürünlerinde %50 indirimlerine ilave 3 Al 2 Öde kampanyası vardır.

Alışverişlerinizde SARAR CARD kullandığınızda;

Alışverişiniz tutarında bir sonraki alışverişlerde harcayabileceğiniz “Sarar Puan” kazanırsınız.

Puan istemiyorsanız, alışverişinize ilave indirimden faydalanabilirsiniz.

SARAR Standart Card ile yapacağınız alışverişlerde +%10 Sarar Puan ya da +%5 indirim, SARAR Premium Card ile yapacağınız alışverişlerde +%20 Sarar Puan ya da +%10 indirim uygulanacaktır.

Kazanılan puanlar bir sonraki alışverişte harcanabilir.

1 Sarar Puan= 1 TL değerindedir.

Kampanyada kazanılan puanlar, sadece alışveriş yapılan mağazada harcanabilir.

Harcanan puandan tekrar puan kazanılmaz.

Kazanılan puanlar paraya çevrilemez.

Puan kazanılan alışverişin iadesi söz konusu olduğunda kazandırılan puanlar iade alınır veya puan harcanmış ise iade verilecek tutardan harcanan puan tahsil edilir.

Kampanya ve indirimler, başka kampanya ve indirimle birleştirilemez.

İndirimli ürünlerde puan harcaması yapılamaz.

Puanlar ürün etiket fiyatından harcanır, üründe indirim varsa puan harcaması yapıldıktan sonra indirim uygulanır.

*Tüketici Hakları Mevzuatı Hükümleri saklı kalmak kaydıyla SARAR kampanya ve indirim koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.