sadsad x
asdasd
KATEGORİNİN FAVORİ ÜRÜNLERİ

Kadın Palto

Sadece stoktakileri göster
Görünüm
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kadın Palto Modelleri ve Fiyatları

Kadın dış giyim ürünlerinden biri olan paltolar kabanlarla oldukça benzese de arada bir fark vardır. Birbirine çok benzeyen palto ve kaban arasındaki fark uzunluk farkıdır. Paltolar genellikle dizin aşağısına kadar uzanan uzun dış giyim ürünlerindendir. Kabanlar ise uzun olabileceği gibi kısa modellerde de olabilirler. Palto soğuk kış mevsimlerinde mevcut kıyafetlerin üzerine giyilen tok ve kalın bir kumaştan üretilen bir dış giyim ürünüdür. Uzun oluşundan ve tok bir kumaşla üretilişinden dolayı sıcak tutma kapasitesi oldukça fazladır. Dizin aşağısına kadar uzanan paltolar dışında diz hizasında veya dizin hemen yukarısında biten kadın palto modelleri de mevcuttur. Diğerlerine göre biraz daha kısa olan bu palto modelleri daha ince bir kumaştan üretilir. Dolayısıyla kışın değil de mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında kullanmaya daha müsaittir. Birbirinden güzel ve çeşit çeşit kadın palto modellerini görmek için Sarar mağazalarına uğramayı unutmayın.

Pea Coat Kadın Palto Modelleri

Pea Coat paltolar denizci paltosu olarak da bilinirler. Kendine has geniş yakaları ve metal düğmeleri bulunur. Genellikle koyu mavi, lacivert ya da siyah renkte üretilirler. Hakim yaka dediğimiz geniş ve dik yakalara sahip olmasının nedeni sert dalgalardan ve fırtınalardan etkilenmemek üzere tasarlanmasından gelir. Denizci paltoları bir süre sonra gemilerden sokaklara taşarak bir moda haline gelmiştir. Pea coat kadın palto modelleri özellikle uzun çizmelerle kombinlendiğinde ortaya harika bir denizci tarzı çıkmaktadır.

Trençkot Kadın Palto Modelleri

Trençkotlar, mont ve kabanlara göre daha ince bir kumaştan üretilirler. Bu sebeple sert rüzgarların estiği kış aylarından ziyade mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında kullanıma çok daha uygundurlar. Trençkot modelleri için çoğunlukla bej, krem, camel gibi renkler tercih edilse de günümüzde modanın ilerlemesiyle ve kalıpların dışına çıkılmasıyla kırmızı, mavi, turuncu, yeşil ve daha pek çok renkte trençkot üretilmektedir. Kadın trençkot modelleri özellikle şık kıyafetlerin üstüne çok iyi uyum sağlamaktadır. Bunun dışında tam bir ofis ortamı dış giyim ürünüdür diyebiliriz. İş yerinde giydiğiniz her türlü kıyafetle müthiş şekilde uyum sağlar. Şık ve casual bir görüntü oluşturmasının yanında kadın trençkot modelleri tam bir kurtarıcı parçadır. Mesela şık bir davete katılırken mini bir etek veya elbise giymişseniz rahat hareket etmek için bunu bir trençkotla kombinleyebilirsiniz. Uzun oluşundan dolayı herhangi bir riske karşı rahat hareket etmenizi sağlayacak ve özgüveninizi artıracaktır. Kadın trençkot modelleri diz hizasında olabileceği gibi dizin aşağısında da bitebilirler. Hatta son dönemlerde bileklere kadar uzanan trençkotlar oldukça popülerdir.

Pardösü Kadın Palto Modelleri

Pardösüler yün ya da kaşmir kullanılarak üretilen uzun kadın palto modellerinden biridir. Daha resmi bir görüntüye sahip olduğundan dolayı iş yaşamında sıkça kullanılan bir dış giyim ürünüdür. Mesela bir iş toplantısında ya da resmi bir görüşmeye giderken kullanılacak en mantıklı dış giyim parçalarından biridir. Pardösü modellerini sadece iş yaşamında değil şık davetlere giderken de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kadın Palto Modellerinin Fiyatları

Kadın palto modellerinin fiyatları kullanılan kumaş çeşidine göre ve kalitesine göre değişkenlik gösterirler. Yün, pamuk ve kaşmir gibi doğal ürünlerden üretilen kadın palto modelleri biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bunlar haricinde diğer sentetik ve polyester maddelerden üretilen kadın palto modelleri ise daha uygun fiyatlıdır. Kış aylarında soğuktan korunmak için ve güzel bir stil yaratmak için tercih edilebilecek çeşit çeşit, rengarenk ve her cebe uygun fiyat aralığına sahip kadın palto modelleri Sarar’da sizi bekliyor.

Sarar mağazasına ait kadın palto modelleri ve fiyatlarını Sarar online satış mağazasından buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.